Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BuchCannabisu

Ban Powód "AKTYWNY"

Polecane posty

Wycinek z Consoli brak jakich kolwiek ss było to jakies 10min temu prosze o Ub chyba kilka osób mnie już zna bo nie gram piewszy raz na serwie wiec sam nie wiem za co był ban szkoda mi steam zeby czitować czy sam nie wiem co robić Więc prosze o UB i nastepnym razem zrobienie chociaż SS !!!!!

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Aktywny'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:9073769'

[AMXBans] Twoje IP: '31.11.205.23'

[AMXBans] ===============================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem i wyjaśnię sytuację, bo zaraz harda noobów się zleci i zacznie spamować, otóż tak:

W bansie masz tylko jednego bana co widzimy tutaj http://bans.cs-staraszkola.pl/search.php

a tutaj mamy opis:

http://bans.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=2944

Najwidoczniej w świecie admin musiał się pomylić. Ponieważ nie byłeś wcześniej karany, to jak mogłeś wejść na aktywnym?, proszę o zdjęcie Bana, w dodatku informuję, że jeżeli wypowie się niechciana osoba w tym temacie nie mająca nic do powiedzenia z marszu dostanie warna.

@EDIT:

Wolf, Ty chyba jesteś śmieszny, jeżeli banujesz graczy na naszych serverowniach, jeżeli mają bana np. na anticheat.pl... U nas ten gracz nie czitował i jest czysty, co znaczy, że może swobodnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż ja dałem temu graczowi bana gdyż znalazłem takie coś o to link http://banid.pl/kto?to=0:1:9073769

Ban na AC

To chyba wyjaśnia sytuację.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji jestem obeznany bo akurat byłem wtedy na serwie i było to tak że zobaczyłem http://banid.pl/kto?to=0:1:9073769 tutaj ze ma on perma i powiedziałem żeby go zbanował bo akurat ja jeszcze żyłem i zrobił to Wolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko przypomnieć że jest coś takiego jak regulamin serwera. Wchodząc na serwer akceptujemy go. Radzę go przeczytać. Wolf postąpił słusznie. W jednym z punktów (ostatni bodajże) jest napisane że osoba posiadająca bana na BlackListed lub AntiCheat dostaje również bana na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko przypomnieć że jest coś takiego jak regulamin serwera. Wchodząc na serwer akceptujemy go. Radzę go przeczytać. Wolf postąpił słusznie. W jednym z punktów (ostatni bodajże) jest napisane że osoba posiadająca bana na BlackListed lub AntiCheat dostaje również bana na serwerze.

Dokładnie jest to opisane w 15 pkt regulaminu na serwerze co wiąże się tylko z jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując. Słusznie dałem mu bana. Zobaczyłem regulamin i pisze w 15 punkcie dokładnie że miałem prawo go zbanować więc kolega nasz Demon się pomylił. A nasz gracz z banem AC już nie wejdzie na nasz serwer.

Dziękuję , że ktoś jeszcze się tutaj wypowiedział. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dajcie Mi te Ub kupiełem steam przez allegro od jakiegos innego gracza wiec pewnie on musiał być kiedys zabanowany czy coś takiego nie rozumiem czemu nie moge grać na waszym serwie kiedy na prawde bardzo dobrze mi sie na nim gra i jest po prostu miła atmosfera Prosze O UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ileśtam czasu na odwołanie się ale wymówka: "Kupiłem zbanowane konto przez allegro" raczej nie pomoże. Musisz sobie jakoś poradzić.

Zamykam, sprawa wyjaśniona.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...