Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cpt.Price

Problem z admem

Polecane posty

Po banie od SnoowGona który dał mi bana http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=32 mimo iż nie powinien go mieć bo dopiero jego podanie jest rozpatrywane. Wracając do problemu dostałem ub wszystko ok wracam na serwer ale admin został mi odebrany nie wiem za co prosze o odpowiedź tu jest link do podania o adma mojego jak coś http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=10263.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obandowali cie i z powodu pomyłki powinieneś odzyskać adma a ten co cie wlepił bana wogle nawet nie patrząc czy cos masz powinien dostać ostrzeżenie :) ALE ZAPOMNIJ NIE NA TYM SERWIE TO SERWER DOROBKIEWICZÓW :)

POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja zapłaciłem za adma 11.07 na miesiąc a miałem na 2 tygodnie do bana od SnoowGona który nawet adma nie powinien mieć więc chce go odzyskać i mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mnie to tak samo dziwi z jakiej racji SnoowGon ma admina na WM jak podania nie złożył owszem miał kiedyś jak dobrze pamiętam ale zrezygnował z niego i nie wchodził n forum poszedł sobie na inne a teraz co wrócił i chce admina ? Okej spoko ... A i trzeba coś z tym zrobić bo to jest nie pojęte jakim prawem on ma admina wchodzę na serwer od tygodnia gdzieś i raz byłem świadkiem jak dawał Bana ssy i wtedy mi się wydawało to dziwne bo nie było podania przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gość nie ogarnia admian wogle pisze do niego ze typ odpalony gość nic... no to pisze czy jest admin gosc nic ... tylko ciupie jak rozszalałe dziecko ;/ Jak nie bylo admow to ciezko nam grac bo czity alee im wiecej takich nie ogarnietych to gra i tak wyglada tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gość nie ogarnia admian wogle pisze do niego ze typ odpalony gość nic... no to pisze czy jest admin gosc nic ... tylko ciupie jak rozszalałe dziecko ;/ Jak nie bylo admow to ciezko nam grac bo czity alee im wiecej takich nie ogarnietych to gra i tak wyglada tak samo :)

Ja zrobiłem błąd że nie zapłaciłem H@ w tym miesiącu ale za dużo na bani miałem i nie opłacało mi się . Ale w tym miesiącu zapłacę mu za 3 miesiące już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak miałbym adma to bym coś ogarnął ale jak mam patrzeć jak gra to dziecko co wszystkie rangi chce to mi się nawet na serwer nie chce wchodzić bez adma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powien dostać warny , stracić adma bez możliwości ponownego go zdobycia. Nie tylko na WM ale i na każdym innym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...