Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ba-tor

Admin (SnoowGon)

Polecane posty

Imię: Adam

Nick: SnoowGon

Ile masz lat: 15,5

Ile grasz w cs`a: około 2-3 lat

Byłeś już administratorem serwera?: tak byłem tutaj już adminem przez jakieś 5 miesięcy

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 7/10

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561197969064233/]

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płatność (SMS/ Przelew): Przelew/Sms

Dlaczego ty?: Chciał bym pomóc na Wm jak nie ma adminów,Ponieważ jak jest 1 admin to sobie nie da rady na 26 osób ]

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam: SnoowGon# Cs Stara Szkola GG:48622202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam swoje zdanie na Nie !

Powody

+wiek

-Nie ogarnięcie

-Składasz podania by tylko mieć ten zasrany kolorek

-Jakim cudem możesz dawać bany na serwerze jak nie masz admina ? I tak nie potrafisz się z nim obsługiwać ... Ja specjalnie musiałem nagrywać demko i bana z konsoli dawać bo ty nie raczyłeś dać mu ss'ów a wiedziałem że możesz ( pisałem kilka razy ci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+doświadczenie

+staż

+platforma steam

+płatność

+Przyda się ktoś do pomocy bo potem wychodzą takie sprawy gdy ja nie jestem 15 różnych rzeczy zrobić na raz.

Jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+wiek

+steam

+staż

- podanie na kolanie napisales

+/- warn

PS: Nie wiem czemu, ale masz admina na WM... Dowód: http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=5305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+doświadczenie

+staż

+platforma steam

+płatność

+Przyda się ktoś do pomocy bo potem wychodzą takie sprawy gdy ja nie jestem 15 różnych rzeczy zrobić na raz.

Jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Nie wiem czemu, ale masz admina na WM... Dowód: http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=5305

Ponieważ dostał adma na wm podczas kupowania vipa i dodatkowo jeszcze nic na wet na forum nie napisał i za vipa który kosztuje 6.15 sm lub 3 zl przelew ma jeszcze adma za 11.07 albo 7zl.I jeszcze uważa że ma prawo banować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Nie wiem czemu, ale masz admina na WM... Dowód: http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=5305

Kupił Vipa I Dostal Admina? , Do tego składa podanie? ; o ? Nie wiem co mam o tym myslec , ale.... to Jest problem który trzeba rozwiazac z tym + adminem do vipa ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak tak

+wiek

+steam

+staż

+/- Podanie

- Warm odrób go i będzie gicior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+Wiek

+Płatność

+Znajomość amxx

+Ładnie napisane podanie

+Steam

+Widze Cię często na serwerze

-/+ warn ale gdy go odrobisz będzie wszystko cacy ;)

Przeważnie same + u Ciebie xd.

Oczywiście że TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt obniżony poziom intelektualny

Na nie

tu się zgodzę, ponieważ jak byłem wczoraj na serwerze koleś nie potrafił ogarnąć prostej rzeczy, żeby napisać na say@@ , pisałem do niego lecz nie reagował na podpowiedzi moje, po za tym podanie nie jest zaakceptowane ,a ten pan ma już przyznanego admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugie chyba nie umie odróżnić cheata od normalnego gracza dostałem wczoraj od niego ban ok mógł wstawiłem ss'y dostałem ub ale adma nadal nie odzsykałem.Dzisiaj wchodzę na serwer na nim jest już twórca tego tematu i oczywiście co się dzieje spam na admin sayu typu: hmmm, tak blade... .Ja nie rozumiem tego człowieka.I tak ogólnie moim zdaniem ma 15 lat jeden admin mu wystarczy.A na WM i tak banuje chociaż podanie jest jeszcze nie przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po za tym podanie nie jest zaakceptowane ,a ten pan ma już przyznanego admina

Ustosunkuję się trochę od tej wypowiedzi. On nie ma przyznanego admina, ma flagi bo już kiedyś miał tam admina, a Black zapomniał zdjąć.

Co do podania to jestem na tak. Co prawda gra tylko 2 dni ( http://www.gametracker.com/player/SnoowGon/88.199.98.117:27020/ ), lecz bardzo dużo gra na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy mozecie takiemu klamcy dawac plusy? Jest nie uczciwy , mial kiedys adma ktorego stracil . teraz zanim zlozył podanie zdarzył zbanowac wiele osób . nie poinformowal nikogo o tym ze ma Admina , dla mnie to jest niepełnoprawne i jego bany ktore dał graczą powinny byc sciągniete ze wzgledu na to ze nie jest pelnoprawnym gm .

załoze sie ze gdyby dostał bana i by o nim nie wiedział zaraz by na forum wypiusywal o sciagniecie . a kłamca nie ma co ufac wykorzystał okazje ktora dostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo przez niego teraz muszę czekać na odzyskanie adma bo po jego banie dostałem ub ale adma już nie. Można powiedzieć że jakiś niecały miesiąc temu byłem adminem ja i Gracz cs-ProLamer i klimat na serwie był bardzo dobry.Na cheatach nikt sobie nie pograł ,każdy robił cele mapy. A teraz jak zauważyłem to jak jest SnoowGon na serwerze to jest po 10 osób bo każdy wychodzi żeby nie dostać bana za to że go zabił bo to jest przykra prawda.Ma 15 lat m a adma na Pb chce jeszcze adma na Wm i połowe rang dostępnych na forum :facepalm: .Z tego co widzę jak on pisze coś na serwie to aż mnie krew zalewa.Gra na serwie a na admin sayu spami że zamieni się jakimś tam przedmiotem.No to raczej jest nie normalne.

4. Regulamin Administratora.

4.1 Każdy admin ma obowiązek znać regulamin serwera.

4.2 Admin ma służyć pomocą, dlatego odpowiada na wszelkie pytania graczy dotyczące serwera.

4.3 Jeżeli gracz zgłasza, że ktoś gra nieuczciwie, admin ma obowiązek to sprawdzić.

4.4 Zakaz zmiany mapy bez uprzedniego zrobienia głosowania.

4.5 Admin to także gracz, nie ma prawa wywyższać się swoją rangą. Zakaz slapowania czy zgładzenia gracza za zabicie admina.Grozi to utratą stanowiska.

4.6 Admin jak i zwykły gracz nie powinien nadużywać i spamować na say.

4.7 Admin nie może karać bezpodstawnie.

4.8 Jeżeli admin używa wspomagaczy, inny administrator ma prawo go zbanować.

4.9 Admin nie wyzywa, nie klnie, nie obraża.

4.10 Obowiązkiem admina jest pilnowanie porządku na serwerze.

Jak widać łamie tym 6 i 7 punkt regulaminu i wy chcecie komuś takiemu admina dać :facepalm: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...