Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Wymagania FIFA 15

Polecane posty

FIFA 15 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Deweloperzy ze studia EA Sports zaprezentują pierwszy zwiastun nadchodzącego hitu 9 czerwca późnym wieczorem, a żeby oczekiwanie za bardzo nam się nie dłużyło, możemy obejrzeć "teaser trailer" i sprawdzić minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe FIFY 15.

Zdecydowanie najważniejszą informacją dla fanów FIFY, którzy grają na pecetach, jest ta o wsparciu silnika Ignite.

Tak moi drodzy, wreszcie pecetowcy zostali potraktowani jak należy - EA potwierdza - FIFA 15 na PC będzie działała na silniku Ignite!

Jeśli chodzi z kolei o wymagania sprzętowe, prezentują się one następująco:

Minimalne:

System operacyjny: Windows V/7/8/8.1 -64-bit

CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz

RAM: 4GB

Ilośc miejsca na dysku: 15.0 GB

Karta graficzna co najmniej ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650

DirectX: 11.0

Rekomendowane:

System operacyjny: Windows V/7/8/8.1 -64-bit

CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz

RAM: 8GB

Ilość miejsca na dysku: 15.0 GB

Zalecane karty graficzne: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460

DirectX: 11.0

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/TnTYVT6lwBc?feature=oembed" frameborder="0">

źródło: http://gry.onet.pl/wiadomosci/fifa-15-na-pc-na-silniku-ignite-i-wymagania-sprzetowe/61fk3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak ja mam windowsa XP to sobie nie pogram bo nie obsługuje tego systemu operacyjnego. Wiec straszna kicha dobrze ze mam 14 to bd musiał w 14 grac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolfnh, jest sporo gier które nie są na win xp a jednak na nim działają :)

zawsze możesz pobrać z torrentów i zobaczyć czy zadziała, a potem zastanowić się nad kupnem oryginału

+ zawsze można ustawić aby uruchamiało app ze zgodnością z systemem xp, czasem to pomaga.

z resztą gra oficjalnie ma być dostępna 27 września więc jest jeszcze czas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProSzymix, Tak wiem że tak można zrobić ale już jak widzę , że trzeba mieć 64 bit no to lipton bo mój XP ma 32bity i tu są schody ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProSzymix, Jakbyś nie zauważył to Microsoft zakończył współpracę z WIndowesm XP i on jest teraz łatwym środowiskiem, dla "hakerów", jakby EA udostępniło FIFE 15 na Win XP i byś ją zakupił, to zakładam, że cieszyłbyś się nią z około 15minut, potem taki haker robi Ci ciach na komputerze i kradnie klucz FIFY i twoje konto Origin, wtedy masz już pozamiatane.

Z drugiej strony dziwię się, że EA nie wydało gry na LINUXA, ale w sumie to dobrze, bo dobre cyrki by się działy podczas meczów :)

Pewnie połowa z Was nie wie o co chodzi z tym całym "nowym silnikiem Ingnite", otóż pozwala on na jeszcze większą jakość gry, ale jednocześnie podnosi wymagania sprzętowe, tak jak już skopiował Szyberek z innej strony, potrzebny będzie: 64 bitowy system, 4GB ramu, 4-ro rdzeniowy procek 2.4GHz, oraz karta graficzna co najmniej 1GB, która obsługuje jakość HD, tyle ode mnie :D, mam nadzieję, że wyjaśniłem Wam parę ciekawych kwestii :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...