Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
KsMiLoF

Skarga na MastHer

Recommended Posts

Nick oskarżonego: MastHer

Nick oskarżyciela: KsMiLoFF

Powód skargi: Admin nie wiem jakim prawem robi Vote na serwerze gdy była grana inna mapa po 3 minutach gry na poprzedniej mapie gdy nie szło mu zmienił na De_rats1337 . Żaden z graczy nie napisał na say by zrobić Vote a on sobie bez prawnie zmienia mapy jak mu się podoba

Dowody: http://www.speedyshare.com/BBGW5/ttt.dem

Czego oczekujesz: O Odebranie mu rangi Admina bo nie nadaję się na nią . Przy okazji na rangę UBT też się nie nadaje ale to inna bajka .

edytowałem ponieważ jako oskarżonego wpisałeś siebie, natomiast oskarżycielem był MasTher.

Napisałeś skargę na admina serwera, to dlaczego dałeś skargę na ekipę? Popraw to i niech modek przeniesie to do opowiedniego działu. A co do skargi to nie wolno zmieniać mapy, bo tylko adminowi się nie podoba, tyle ode mnie.

MastHer Była to dopiero 3 runda

Jak ci niby pisali zrób vote, to zrób vote "Zmiana?" "t" "n", a nie jakieś "de_rats1337" "ta" "nie"

Najśmieszniejszym było twoje drugie vote (Wychodzi na to, że nikt cię o zmiane nie prosił)

do.php?imgf=140429607177021.bmp

Śliczna ortografia :facepalm:

Po pierwsze po co zmieniałeś mape , jeśli mapa była bardzo fajna ? Po drugie po co robiłeś nie potrzebnie vote ? Po trzecie booże ortografia twoja :o

Na [email protected] mi chyba z 4 os pisały żebym zrobił vote.

A i to nie było po 3 min tylko po 10 min.

Masz jakiś ss'y lub inne dowód na to , że ci pisali na [email protected] ? A dlaczego oni gadają , że po 3 minutach ? Masther nie kłam nas

Czekam na twoja wypowiedz ;)

Po pierwsze po co zmieniałeś mape , jeśli mapa była bardzo fajna ? Po drugie po co robiłeś nie potrzebnie vote ? Po trzecie booże ortografia twoja :o

Masz jakiś ss'y lub inne dowód na to , że ci pisali na [email protected] ? A dlaczego oni gadają , że po 3 minutach ? Masther nie kłam nas

Czekam na twoja wypowiedz ;)

to samo co masTer.!

Dzisiaj na serwerze było vote po 3min mapy, wszystkim się podobało i nie pytał graczy jaką chcemy mapę, Tylko on wybrał swoją.Po 1min było głosowanie czy wg chcecie zmienić mapę (Z błędem ortograficznym)

Admin nie powinien popełniać podstawowych błędów !! (I tak jutro kończy mu się admin ;) |

Dzisiaj na serwerze było vote po 3min mapy, wszystkim się podobało i nie pytał graczy jaką chcemy mapę, Tylko on wybrał swoją.Po 1min było głosowanie czy wg chcecie zmienić mapę (Z błędem ortograficznym)

Admin nie powinien popełniać podstawowych błędów !! (I tak jutro kończy mu się admin ;) |

I jutro bedzie to ostatni jego dzień adminowania na serwerze PaindBall cs-staraszkoła . ..

Bo dzieci i nie ogarniętych ludzi jest tutaj za dużo i trzeba to wytępić

MastHer, poćwicz nad ortografią. Widać, że u Ciebie ona leży na dzień dzisiejszy.

Co do tematu, następnym razem zrób vote z pytaniem, czy chcą inną mapę (Najlepiej bez błędów ortograficznych). Jeśli przewaga jest "TAK", to dopiero wtedy rób vote map.

Ja jestem za tym żeby nie odbierać mu admina. Można dać ostrzeżenie lub coś w tym rodzaju ,a jeżeli taka sytuacja się powtórzyła to wtedy trzeba by było wyciągnąć konsekwencje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...