Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Skarga na Zed'a

Polecane posty

Mój Nick w grze: BoveR

Nick Admina/Gracza: Zed

IP oskarżonej osoby: Brak

Steam ID oskarżonej osoby: Nie ma chyba nawet steama

Data,godzina, mapa zdarzenia: 10:40

Opis Sytuacji: Wszedłem na serwer, pierwsza runda, patrzę na grę jednego typa. Za pleców strzelał mu admin, on go zobaczył po wystrzałach i dał mu admin ss'y, bo go zabił. Następnie napisałem na say'u, nawet zacytuję "Jprd", admin odpisał "?" A ja mu potem napisałem, że on nic nie miał a admin odpisał tak (zobacz w dowodach). Powiem jeszcze że to nie pierwsze jego takie przewinienie...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

[Clint Eastwood - 20 lvl] BoveR : on nic nie mial

[Western Mod - Premium] Chcesz dowiedziec sie jak kupic Premium? Napisz /premium

[Clint Eastwood - 46 lvl] [VIP] Zed : do mnie to ciota bylo ?

*** BoveR killed XxmikroxX with a headshot from mp5navy ***

[Western Mod - VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip i jak go kupic? Napisz /vip

[Pow Wow Smith - 28 lvl] jo : /drop

Koniecznie wejdz na nasze inne serwery, aby to zrobic wpisz /server

[Clint Eastwood - 20 lvl] [ERS] Aby wlaczyc lub wylaczyc muzyke pod koniec rundy wpisz /roundsound

Samuraj killed TurboKozak with p90

[Western Mod by BlackDead] Zdobyles Wyszkolony Kowboj.

[Western Mod by BlackDead] Wyrzuciles Wyszkolony Kowboj.

[Clint Eastwood - 20 lvl] BoveR : /drop

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Zed

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Obraza admina'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:62306503'

[AMXBans] Twoje IP: '89.230.28.177'

[AMXBans] ===============================================

O co prosisz: O odebranie temu dzieciakowi admina, to nie pierwszy raz jak daje screeny bo go ktoś zabił. Po za tym ja go nie obraziłem tylko on mnie i dał mi jeszcze bana na 5! Wiem że to nie długo ale chodzi o zasadę, poza tym nawet go nie obraziłem, tylko mu napisałem co on zrobił.

@edit: odbanujcie mnie bo nie mogę grać na serwerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odebraniem mu admina i jakich kolwiek praw do ponownego złożenia podania na Admina to dzieciak jak ich mało -.- ... BoveR napisz do mnie na gadu jak on będzie na serwerze i ty będziesz wejdę sobie i pooglądam jego idiotyczne wyczyny na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odebraniem mu admina i jakich kolwiek praw do ponownego złożenia podania na Admina to dzieciak jak ich mało -.- ... BoveR napisz do mnie na gadu jak on będzie na serwerze i ty będziesz wejdę sobie i pooglądam jego idiotyczne wyczyny na serwerze

zgadzam się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP Już ban wygasł. Możesz wbić na serwer.

Co do tematu, moim zdaniem skarga słuszna i admin powinien być off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ dodaje tutaj temat z działy " Zgłoś Czitera " Gdzie jedne gracz grał na wall-hacku a pan wielki admin gówno robił za przeproszeniem

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=49709#49709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ dodaje tutaj temat z działy " Zgłoś Czitera " Gdzie jedne gracz grał na wall-hacku a pan wielki admin gówno robił za przeproszeniem

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=49709#49709

No z tego co widzę nic nie zrobił ale może to dlatego że "zed" był żywy jak i ten cały "SkodaFka"

a kto wie? może nikt mu nic na u@ nie napisał a sam nie zdążył zauważyć.

co do pierwszego posu (napisanego przez BoveR'a) każdego czasem ponoszą emocje. i czy na pewno było dokładnie tak jak opisujesz ? dlaczego nie podałeś mapy tylko godzine? tak można by to sprawdzić na hltv i wszystko było by jasne :)

a co do tej obrazy wydaje mi się że to twoje słowo "Jprdl" zostało przez niego odebrane jako obraza kierowana w jego kierunku.

estem za odebraniem mu admina i jakich kolwiek praw do ponownego złożenia podania na Admina to dzieciak jak ich mało -.- ... BoveR napisz do mnie na gadu jak on będzie na serwerze i ty będziesz wejdę sobie i pooglądam jego idiotyczne wyczyny na serwerze

Dlaczego od razu odebrać mu admina ? mówi się "do trzech razy sztuka" dajcie mu chociaż drugą szanse.

Ps.: prawdopodobnie dostanę warna bo wypowiadać mogą się w tych sprawach tylko autor, J@, @ i moderator czy jakoś tak. ale nawet gdyby to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProSzymix, po pierwsze to jemu jak piszesz na U@ to nie wie co to jest, tyle razy mu już pisałem to nawet na speca nie wszedł. Po drugie jest jakieś przezwisko ze skrótem "jprd"? Rozwinę ten skrót "ja pierdolę". Co tu masz obraźliwego, w czym go obraziłem? Tym, że popisał się głupotą? Po trzecie to faktycznie zapomniałem napisać mapę jaką graliśmy, była to mapa na de_nuke. Tak jak teraz patrzę to nie ma tej mapy, nw dlaczego, została zmieniona czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BoveR, no jeszcze nie ma htv z tamtej godziny ale jak się pojawi to obejrzę.

+ skąd mamy mieć pewność że go nie obraziłeś ? nie dałeś screena tylko skopiowałeś konsole a każdy wie że mogłeś coś zmienić. nie żebym cię osądzał o oszustwo/kłamstwo ale jest to bardzo prawdopodobne.

@EDIT

po za tym pisze ewentualne dowody w postaci ss albo demka

a ty zrobiłeś kopiuj, wklej.

+ od 10 do 19:40 nie ma żadnych demek dziwny przypadek co nie ?

wydaje mi się że skarga niesłuszna gdyż brak porządnych dowodów

gdybym ja skopiował rozmowę np. z BlackDeadem wkleił na forum i zmienił to tak by wyszło że Black pisze że mi oddaje całą serwerownie uwierzyli byście w to bez wiarygodnych dowodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, oczywiście kolega ma najwięcej do powiedzenia o moim nie wywiązywaniu się z obowiązków przecież on jest tak częstym bywalcem WM. Dziś widziałem Cię pierwszy raz po za tym mówiąc "to dzieciak jak ich mało -.-" dla twojej informacji jesteśmy ten sam rocznik. Już nie mam zamiaru dociekać kto tu jest bardziej dorosły bo to nie oto tu chodzi. Bo skoro wchodząc na serwer i widząc mnie zaczynasz na mnie wrzucać na say'u ,że admin nic nie robi / sam się zastanów.

BoveR, to, że nie siedzę na SPECT nie oznacza iż nie obserwuje postępowania graczy. A jeśli ktoś do mnie pisze na u@ nie na say'u jak to zrobił kolega Rozpruwacz56 co zgodnie z regulaminem nagradzane jest banem. Po za tym twój tekst za co dostałeś bana pamiętam inaczej gdyż an say'u napisane było "co za ciota".

SnoowGon, kolega oczywiście zgadza się z tym co pisze reszta przedstawie sytuacje gdy wbijam na serwer i zaczyna być spam od cb na każdego kto Cię zabije WH/AIM na gracza np. Excite który miał robione 2 krotnie ss'y i okazały się czyste i tym razem również nic nie widziałem.

To tyle co mam do powiedzenia róbcie co chcecie ja jestem zbulwersowany tą sprawą nikt nie jest idealny pamiętajcie o tym ale wydaje mi się, że przesadzacie z tą napaścią na moją osoba i obrazami na forum " co za dzieciak, gówno robi, idiotyczne wyczyny na serwerze" :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie jest idealny

Tu się z tobą zgodzę. Ale nie ze wszystkim. Nie obraziłem cię ten tekst to na pewno nie ja pisałem. Tak jak napisałem potępiłem twoje zachowanie klnąc, lecz cię nie wyzywałem. Według mnie to jest szczyt głupoty dawać bana za to że cię zabije koleś! Patrzyłem na niego, grał normalnie, to że ty strzelać nie umiesz i zobaczył skąd strzelasz to nie jego wina... Tyle ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, oczywiście kolega ma najwięcej do powiedzenia o moim nie wywiązywaniu się z obowiązków przecież on jest tak częstym bywalcem WM. Dziś widziałem Cię pierwszy raz po za tym mówiąc "to dzieciak jak ich mało -.-" dla twojej informacji jesteśmy ten sam rocznik. Już nie mam zamiaru dociekać kto tu jest bardziej dorosły bo to nie oto tu chodzi. Bo skoro wchodząc na serwer i widząc mnie zaczynasz na mnie wrzucać na say'u ,że admin nic nie robi / sam się zastanów.

BoveR, to, że nie siedzę na SPECT nie oznacza iż nie obserwuje postępowania graczy. A jeśli ktoś do mnie pisze na u@ nie na say'u jak to zrobił kolega Rozpruwacz56 co zgodnie z regulaminem nagradzane jest banem. Po za tym twój tekst za co dostałeś bana pamiętam inaczej gdyż an say'u napisane było "co za ciota".

SnoowGon, kolega oczywiście zgadza się z tym co pisze reszta przedstawie sytuacje gdy wbijam na serwer i zaczyna być spam od cb na każdego kto Cię zabije WH/AIM na gracza np. Excite który miał robione 2 krotnie ss'y i okazały się czyste i tym razem również nic nie widziałem.

To tyle co mam do powiedzenia róbcie co chcecie ja jestem zbulwersowany tą sprawą nikt nie jest idealny pamiętajcie o tym ale wydaje mi się, że przesadzacie z tą napaścią na moją osoba i obrazami na forum " co za dzieciak, gówno robi, idiotyczne wyczyny na serwerze" :facepalm:

Ty mnie 1 raz widzisz ? hahahhahaha na serwerze jestem od 5 miesięcy a ty jesteś adminem tak jak Miuosh jest dobrym raperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jak często Cię widać na serwerze WM i potem się wypowiadaj. I jeszcze zastanów się w jaki sposób się do mnie zwracasz to nie jest podwórko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jak często Cię widać na serwerze WM i potem się wypowiadaj. I jeszcze zastanów się w jaki sposób się do mnie zwracasz to nie jest podwórko...

Ale mnie to bardzo mocno ale to bardzo mocno nie obchodzi jak ja się do ciebie odnoszę .. zauważ tez to że ja mam obowiązki w domu , wyjść z kumplami czy coś . i + do tego obowiązki UBT . Więc nie mów mi ile ja mam spędzać na serwerze . Bo ja wiem ile czasu mam poświęcić na serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie jest napisane, że masz więcej wchodzić na serwer ? Ja pisze, że rzadko Cię widać a wypowiadasz się w istotnych sprawach. To tyle w temacie ta konwersacja do niczego nie prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy patrzę na te komentarze to dochodzę do wniosku ze na forum panuje totalny chaos dlategd postanowiłem dodać coś od siebie otóż, Panie KSMILOF ty praktycznie nie wiesz co się dzieje na wm, wypowiadasz i czepiasz się każdego kto jest oskarżony bez dowodów. bo logi z konsoli mogły zostać zmienione a dowody to ss'y/demo. po za tym nadużywasz swojej posady, kim ty jesteś żeby decydować i wyzywać od dzieciaków innych? to ciebie powinni odsunąć od ubt bo nie raz się ludzie na ciebie skarżyli, jak grasz gdzie indziej to tam się wypowiadaj. bo jak narazie jesteś od dawania ub. a co do Zeda to powinieneś opuścić grę a nie na spect siedzieć bo w tym czasie może przebywać czit to nie miejsce na załatwianie czego innego, ludzie nas nie po to wybierają żebyśmy ich zawodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...