Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

+++Chomiczek+++

Może delikatne zmiany ?

Polecane posty

Gram juz od 2 lat na najlepszych serwerach jb w polsce.

z doświadczenia wiem ze ważne sa drobnostki proponuje :

-Nigdy nie spotkałem sie z serwerem bez ruletki proponuje ja wgrac

-Zakaz zabijania ct na zyczeniu ? a moge wiedzieć czemu to ma slurzyc ? uważam ze więzien który wygrał cala runde był najlepszy ma prawo zabic ct

-wprowadzić mniejszy DMG, gracze wola serwery gdzie ct prowadzi kreatywnie gdzie sie mozna miło spedzić czas a kreatywnie nie jest praktycznie nigdy na zadnym serwerze na jakim grałem nie było tak sztywno jak ct chce sie pozbyc tt robi ostatnia reakcje niespotkałem sie z tym na innych serwerach za takie cos powinny byc bany mape powinno sie wykorzystywać w 100 % a nie tylko terarium

-Zakaz kampienia ct na fd w gr gra była by fajniejsza gdyby ct na fd zajeło jakies pomieszczenie np basen wtedy więzniowie nie musieli by stac calą runde przed gr i czekac na pewna smierc lecz moglo by wząsc bron i miec szase zabic ct (oczywiscie jak ktos by wszedł do zajetego pomieszczenia ct ma prawo go zabic)

-Proponuje wprowadzic jbpacki albo moxy czyli tt za zabicie dostaje np 2 jbpacki a za np 10 jb packów może kupić flesha i tp

-nwm jak tam fundusze i jak było na tym jb kiedys ale teraz gra na nim duzo osub i juz o godzinie 20 do około 22 nie da sie wbić na serwer bo nie ma miejsca proponuje albo kupić wiecej slotów albo zrobić rezerwacje slota gdize na tym drugim przy okazji dało by sie zarobić sam chcetnie bym kupił rezerwacje slota

-propnuje wgrać 2 naprawde świetne mapy które maja najlepsze serwery na calym świecie jb_oasis i jb_snow naprawde świetne mapy nigdy nie grałem na lepszych

Mam nadzieje że przynajmniej polowa tych propozycji wejdzie w życie co naprawde uatrakcyjniło by serwer i wzbogaciło gre komentujcie i wyrarzajcie swoja opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ty stawiałeś - ja napisze 1 k?

1.-Nigdy nie spotkałem sie z serwerem bez ruletki proponuje ja wgrac . Była już na serwerze .( Nie sprawdziła się).

2.-Zakaz zabijania ct na zyczeniu ? a moge wiedzieć czemu to ma slurzyc ? uważam ze więzien który wygrał cala runde był najlepszy ma prawo zabic ct -nie zgadzam się z tobą chyba więzień musi wybrać to życzenie. Chyba po coś napisano ten plugin.

3.-wprowadzić mniejszy DMG, gracze wola serwery gdzie ct prowadzi kreatywnie gdzie sie mozna miło spedzić czas a kreatywnie nie jest praktycznie nigdy na zadnym serwerze na jakim grałem nie było tak sztywno jak ct chce sie pozbyc tt robi ostatnia reakcje niespotkałem sie z tym na innych serwerach za takie cos powinny byc bany mape powinno sie wykorzystywać w 100 % a nie tylko terarium . No może. Ale nie zmniejszać dmg,na jb według mnie praktycznie po to jest jb zeby TT zbuntowało się na CT jakaś radocha zawsze z tego jest że jest budyn i TT napierdala w CT

4.Zakaz kampienia ct na fd w gr gra była by fajniejsza gdyby ct na fd zajeło jakies pomieszczenie np basen wtedy więzniowie nie musieli by stac calą runde przed gr i czekac na pewna smierc lecz moglo by wząsc bron i miec szase zabic ct (oczywiscie jak ktos by wszedł do zajetego pomieszczenia ct ma prawo go zabic) Było na serwerze. Nie sprawdziło się. Ale chyba TT nie musi (niema nakazu) aby ciągle stać przed gr'em może przecież pobiegać na mapie.

5. -Proponuje wprowadzic jbpacki albo moxy czyli tt za zabicie dostaje np 2 jbpacki a za np 10 jb packów może kupić flesha i tp Było na serwerze (nie sprawdziło się).

6.-nwm jak tam fundusze i jak było na tym jb kiedys ale teraz gra na nim duzo osub i juz o godzinie 20 do około 22 nie da sie wbić na serwer bo nie ma miejsca proponuje albo kupić wiecej slotów albo zrobić rezerwacje slota gdize na tym drugim przy okazji dało by sie zarobić sam chcetnie bym kupił rezerwacje slota . Masz racje przydało by się. :)

7.-propnuje wgrać 2 naprawde świetne mapy które maja najlepsze serwery na calym świecie jb_oasis i jb_snow naprawde świetne mapy nigdy nie grałem na lepszych. Także jestem za wgraniem tych map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3.-wprowadzić mniejszy DMG, gracze wola serwery gdzie ct prowadzi kreatywnie gdzie sie mozna miło spedzić czas a kreatywnie nie jest praktycznie nigdy na zadnym serwerze na jakim grałem nie było tak sztywno jak ct chce sie pozbyc tt robi ostatnia reakcje niespotkałem sie z tym na innych serwerach za takie cos powinny byc bany mape powinno sie wykorzystywać w 100 % a nie tylko terarium . No może. Ale nie zmniejszać dmg,na jb według mnie praktycznie po to jest jb zeby TT zbuntowało się na CT jakaś radocha zawsze z tego jest że jest budyn i TT napierdala w CT

uuu ziomek w tym sie nigdy nie zgodzie jak sama nazwa mowi jailbreak-wiezienna przerwa w normalnym wiezeniu wiezniowie chyba nie zabijaja ct tylko jakos spedzaja tenczas.

moze nie chodzi o samo zmniejszenie DMG ale mozna było by przynajmniej dać wiecej ct w stosknku do tt by bunty nie były tak czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3.-wprowadzić mniejszy DMG, gracze wola serwery gdzie ct prowadzi kreatywnie gdzie sie mozna miło spedzić czas a kreatywnie nie jest praktycznie nigdy na zadnym serwerze na jakim grałem nie było tak sztywno jak ct chce sie pozbyc tt robi ostatnia reakcje niespotkałem sie z tym na innych serwerach za takie cos powinny byc bany mape powinno sie wykorzystywać w 100 % a nie tylko terarium . No może. Ale nie zmniejszać dmg,na jb według mnie praktycznie po to jest jb zeby TT zbuntowało się na CT jakaś radocha zawsze z tego jest że jest budyn i TT napierdala w CT

uuu ziomek w tym sie nigdy nie zgodzie jak sama nazwa mowi jailbreak-wiezienna przerwa w normalnym wiezeniu wiezniowie chyba nie zabijaja ct tylko jakos spedzaja tenczas.

moze nie chodzi o samo zmniejszenie DMG ale mozna było by przynajmniej dać wiecej ct w stosknku do tt by bunty nie były tak czeste

Ale jak juz zmniejszyć DMG to też HP CT bo jak zmniejszymy dmg TT to juz mozna pomażyć po buncie. A tak z ciekawości spytam się Ciebie ile mamy zmniejszyć dmg TT hm?. Według mnie dobrze jest jak jest teraz.(chodzi mi o moc uderzenia (dmg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja bym vip'owi w ct dał 150 hp a normalnemu graczowi bez vipa 100 hp

a DMG zmniejszyć tak by samemu sie nie dało zbuntowac i tylko spora grupa tt mogla zabic ct bez broni lepiej by było gdyby tt starało sie uciec i zdobyć bron by zabic ct a nie ze podleci do niego jeden i z reki go zabija

A i też zapomnialem dodać przydałoby sie zrobić limit polecen na pierwszym poleceniu do max 3 bo np jak ktos da polecenie totalny bezruch pod lewa sciana wzgledem wyjscia z cel patrzac sie maxymalnie w góre krecac sie w lewo z zalorzona czapka lolface to jakim cudem mamy to wszystko zalapał i tak naprawde niewiem po co tyle polecen wystarczyło by totalny bezruch w celi pod tylna sciana wzgledem wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz od 2 lat na najlepszych serwerach jb w polsce.

z doświadczenia wiem ze ważne sa drobnostki proponuje :

-Nigdy nie spotkałem sie z serwerem bez ruletki proponuje ja wgrac

-Zakaz zabijania ct na zyczeniu ? a moge wiedzieć czemu to ma slurzyc ? uważam ze więzien który wygrał cala runde był najlepszy ma prawo zabic ct

-wprowadzić mniejszy DMG, gracze wola serwery gdzie ct prowadzi kreatywnie gdzie sie mozna miło spedzić czas a kreatywnie nie jest praktycznie nigdy na zadnym serwerze na jakim grałem nie było tak sztywno jak ct chce sie pozbyc tt robi ostatnia reakcje niespotkałem sie z tym na innych serwerach za takie cos powinny byc bany mape powinno sie wykorzystywać w 100 % a nie tylko terarium

-Zakaz kampienia ct na fd w gr gra była by fajniejsza gdyby ct na fd zajeło jakies pomieszczenie np basen wtedy więzniowie nie musieli by stac calą runde przed gr i czekac na pewna smierc lecz moglo by wząsc bron i miec szase zabic ct (oczywiscie jak ktos by wszedł do zajetego pomieszczenia ct ma prawo go zabic)

-Proponuje wprowadzic jbpacki albo moxy czyli tt za zabicie dostaje np 2 jbpacki a za np 10 jb packów może kupić flesha i tp

-nwm jak tam fundusze i jak było na tym jb kiedys ale teraz gra na nim duzo osób i juz o godzinie 20 do około 22 nie da sie wbić na serwer bo nie ma miejsca proponuje albo kupić wiecej slotów albo zrobić rezerwacje slota gdzie na tym drugim przy okazji dało by sie zarobić sam chcetnie bym kupił rezerwacje slota

-propnuje wgrać 2 naprawde świetne mapy które maja najlepsze serwery na calym świecie jb_oasis i jb_snow naprawde świetne mapy nigdy nie grałem na lepszych

Mam nadzieje że przynajmniej polowa tych propozycji wejdzie w życie co naprawde uatrakcyjniło by serwer i wzbogaciło gre komentujcie i wyrarzajcie swoja opinie na ten temat

Ortografia !

1-Tak

2-Tak

3-Tak

4-Tak

[ Dodano: 2014-07-02, 09:43 ]

2.-Zakaz zabijania ct na zyczeniu ? a moge wiedzieć czemu to ma slurzyc ? uważam ze więzien który wygrał cala runde był najlepszy ma prawo zabic ct -nie zgadzam się z tobą chyba więzień musi wybrać to życzenie. Chyba po coś napisano ten plugin.

Po 1 Za to jest ban

Po 2 więzień zabija strażnika po czym wybiera życzenie i nabija mu życzenia jak i bunty (w ranku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruletka się nie sprawdziła, można by wgrać jakąś ale raczej na specjalne zamówienie.

Natomiast nawiązując propozycji odnośnie DMG i buncie na życzeniu jest dobrze jak jest, nic bym nie zmieniał.

Jest nakaz kreatywnego prowadzenia, osobiście w najbliższym czasie będę siał " terror " jeśli chodzi o takie wybijanie w terrarium.

Jeśli chodzi o zakaz kampienia w GR jestem jak najbardziej na TAK :).

Wiem wiem, można połazić po mapie bo runda dłużej trwa.

Ale od tego jest freeday na życzeniu, przynajmniej taka moja opinia.

JBPACKI bardzo fajna sprawa, jeśli się nie myle za mojej kadencji nie było tego na serwerze.

Mozna by było spróbować to wprowadzić jeszcze raz.

Sloty są ciągle z czasem powiększane, rezerwacje slota można chyba zakupić u pitera na GG - jeśli się nie myle.

Mapka jb_snow bardzo fajna, można wgrać - ale jak dobrze kojarze coś się ostatnio bugowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruletka się nie sprawdziła, można by wgrać jakąś ale raczej na specjalne zamówienie.

Natomiast nawiązując propozycji odnośnie DMG i buncie na życzeniu jest dobrze jak jest, nic bym nie zmieniał.

Jest nakaz kreatywnego prowadzenia, osobiście w najbliższym czasie będę siał " terror " jeśli chodzi o takie wybijanie w terrarium.

Jeśli chodzi o zakaz kampienia w GR jestem jak najbardziej na TAK :).

Wiem wiem, można połazić po mapie bo runda dłużej trwa.

Ale od tego jest freeday na życzeniu, przynajmniej taka moja opinia.

JBPACKI bardzo fajna sprawa, jeśli się nie myle za mojej kadencji nie było tego na serwerze.

Mozna by było spróbować to wprowadzić jeszcze raz.

Sloty są ciągle z czasem powiększane, rezerwacje slota można chyba zakupić u pitera na GG - jeśli się nie myle.

Mapka jb_snow bardzo fajna, można wgrać - ale jak dobrze kojarze coś się ostatnio bugowała.

to samo co kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampienie w gr jak najbardziej za gdyz lipa jak ct cala mape siedza w gr.

Jbpacki byly i to lipa byla sklep za $ lepszy.

Ruletka mogla by byc ale np ze hajs sie wygrywa 3k 6k i 9k np. Skille ktore mozna uzywac szybkosc przez ileś sec no clip niesmiertelnosc free granaty :-> to fajne by bylo ;-) Dmg i all gra nic nie zmieniac mapa jb snow fajna ale same bunty jestem za tym aby nie zostala wgrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jb snow fajna ale same bunty jestem za tym aby nie zostala wgrana

no mnoże i masz racje sa bunty ale na tych mapach jb_snow jb_oasis jest doslownie wszystko mozna doslownie wszystko robic

a bunty można w latwy spopób ogarnac np zamiast 1 ct na 6 wieznoiw mozna dac 2 ct na 8 wiezniow raczej bunty nir były by tak szybkie jak dotąd i by sie zbuntowac trzebabyło by sobie naprawde świetna sytuacje wypracować

PS przepraszam za ortografie ale wole matme J*bać orto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. NIE

2. NIE

3. NIE

4. NIE

5. NIE

6. Więcej slotów ? To dorzuć się do składki serwera :)

7. TAK

Nie będe się rozpisywał dlaczego , bylo to juz przerabiane setki razy . Raczej piter nic w tej sprawie nie zrobi , ale jak uważasz . :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Te wszystkie JB są przeciętne, nasz jest oryginalny, nie musi mieć wszystkiego co tamte. Na nie

2. Grasz od kilku dni, więc się nie dziw. Od dodania ranku wszyscy zabijali ct i brali 10 tys $. Na nie

3. Jeśli gracze takie wolą, to jakim prawem ktokolwiek w ogóle gra na naszym JB? JAK TO MOŻLIWE? Na nie

4. FreeDay jest dniem wolnym, w którym tt może zwiedzać mape, bawić się a nie stać pod gr. Nikt Ci nie każe tam stać, a nowi gracze wolą się zapoznać z mapą. Na nie

5. Po co 2 sklepy, za $ wystarczy. Na nie

6. Zapłać to będą, a nie tylko narzekasz. Co do kupnej rezerwacji slota, jestem na tak.

7. Jb_oasis była zbyt duża i za długo się ładowała, co często sprawiało crashe serwera. Może i ma dużo bajerów, ale bugowały się na niej samochodziki. Gracze się też ciągle leczyli i nie było gry. Jb_snow nie wiem czemu nie ma, na dniach jeszcze była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Te wszystkie JB są przeciętne, nasz jest oryginalny, nie musi mieć wszystkiego co tamte. Na nie - Własnie one sa najlepsze ten nie musi byc kopia tamtych ale tamte maja jedne z najlepszych pluginów które uatrakcyjnią gre

2. Grasz od kilku dni, więc się nie dziw. Od dodania ranku wszyscy zabijali ct i brali 10 tys $. Na nie - tu może masz trocche racji

3. Jeśli gracze takie wolą, to jakim prawem ktokolwiek w ogóle gra na naszym JB? JAK TO MOŻLIWE? Na nie - no tak ale chodzi o to żeby nie każda runda sie zakonczyła buntem ct zabija dosłownie za najmniejszy duperel mało kto ogarnia i prowadzi kreatywnie jak narazie udaje sie to tylko graczowi "Musk" i chwała dla niego

4. FreeDay jest dniem wolnym, w którym tt może zwiedzać mape, bawić się a nie stać pod gr. Nikt Ci nie każe tam stać, a nowi gracze wolą się zapoznać z mapą. Na nie - no hello nie oszukujmy sie na 20 graczy 19 stoi przed gr i czeka na okazje jak zabic ct , tu nie masz kompletnie racji

5. Po co 2 sklepy, za $ wystarczy. Na nie - nie chodzi mi o 2 sklepy tylko możliwosc zbierania np"moxów" które akurat zostaja z mapy an mape i np po paru dniach gry można ich sporo uzbierać a kase można tylko an 1 mapie :/

7. Jb_oasis była zbyt duża i za długo się ładowała, co często sprawiało crashe serwera. Może i ma dużo bajerów, ale bugowały się na niej samochodziki. Gracze się też ciągle leczyli i nie było gry. Jb_snow nie wiem czemu nie ma, na dniach jeszcze była. - aha jb_snow była za duza chyba niewiedziałes coi napisac to najlepsza mapa jak istnieje , niby craszuje no nwm jak tu było ale jgdy ja na niej grałem było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.-Nigdy nie spotkałem sie z serwerem bez ruletki proponuje ja wgrac . Była już na serwerze .( Nie sprawdziła się).

2.-Zakaz zabijania ct na zyczeniu ? a moge wiedzieć czemu to ma slurzyc ? uważam ze więzien który wygrał cala runde był najlepszy ma prawo zabic ct -nie zgadzam się z tobą chyba więzień musi wybrać to życzenie. Chyba po coś napisano ten plugin.

3.-wprowadzić mniejszy DMG, gracze wola serwery gdzie ct prowadzi kreatywnie gdzie sie mozna miło spedzić czas a kreatywnie nie jest praktycznie nigdy na zadnym serwerze na jakim grałem nie było tak sztywno jak ct chce sie pozbyc tt robi ostatnia reakcje niespotkałem sie z tym na innych serwerach za takie cos powinny byc bany mape powinno sie wykorzystywać w 100 % a nie tylko terarium . No może. Ale nie zmniejszać dmg,na jb według mnie praktycznie po to jest jb zeby TT zbuntowało się na CT jakaś radocha zawsze z tego jest że jest budyn i TT napierdala w CT

4.Zakaz kampienia ct na fd w gr gra była by fajniejsza gdyby ct na fd zajeło jakies pomieszczenie np basen wtedy więzniowie nie musieli by stac calą runde przed gr i czekac na pewna smierc lecz moglo by wząsc bron i miec szase zabic ct (oczywiscie jak ktos by wszedł do zajetego pomieszczenia ct ma prawo go zabic) Było na serwerze. Nie sprawdziło się. Ale chyba TT nie musi (niema nakazu) aby ciągle stać przed gr'em może przecież pobiegać na mapie.

5. -Proponuje wprowadzic jbpacki albo moxy czyli tt za zabicie dostaje np 2 jbpacki a za np 10 jb packów może kupić flesha i tp Było na serwerze (nie sprawdziło się).

6.-nwm jak tam fundusze i jak było na tym jb kiedys ale teraz gra na nim duzo osub i juz o godzinie 20 do około 22 nie da sie wbić na serwer bo nie ma miejsca proponuje albo kupić wiecej slotów albo zrobić rezerwacje slota gdize na tym drugim przy okazji dało by sie zarobić sam chcetnie bym kupił rezerwacje slota . Masz racje przydało by się. :)

7.-propnuje wgrać 2 naprawde świetne mapy które maja najlepsze serwery na calym świecie jb_oasis i jb_snow naprawde świetne mapy nigdy nie grałem na lepszych. Także jestem za wgraniem tych map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy może kiedyś wgram ale musiało by być mniej modeli na Serwerze bo wtedy nie działają. Także musiałbym usunąć kilka czapek. Zastanowię się nad tym.

Co do reszty nic mnie nie przekonało. Ewentualnie to powtarzanie poleceń, ale dodałem że trzeba powtarzać polecenia przed otwarciem celi więc to załatwiło sprawę.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...