Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Creep HD

Skarga na [Cinek]

Polecane posty

Nick oskarżonego: Cinek

Nick oskarżyciela: Creep HD

Powód skargi: Zamykanie tematu o admina przez Moderatora który nie jest Opiekunem ani Właścicielem.

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=49589#49589 <----- Link od Tematu.

Czego oczekujesz: Ostrzeżenia dla tego gracza bo od kiedy Moderator może podejmować decyzje za h@? + groźba. Jeśli można to zacytuje. Jak nie udowodnisz, obiecuję, że jest to twój ostatni post na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Cinek sobie za dużo pozwala. Należy się dla niego ostrzeżenie/degradacja. Ostateczną decyzję jednak podejmie J@/H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale takie pytanko. Czy to nie powinien Black sprawdzać? I żądać to możesz wiesz czego już nie będę pisał. Ale od takich rzeczy jest h@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creep ;p serio 9/10 ? ja umiem 8/10 lub 7/10 bo trochę edytować je umiem ale pisać ;/ nie moja bajka to trzeba być dobrym skrypterem ;p więc jak możesz przyznaj ile na prawdę masz bo 9/10 ;/ to serio za dużo ;p ale jak to umiesz napisz plugin prosty ;p i po kłopocie ;) !

Cinek ;/ ale nie powinieneś zamykać podania na admina ... Black ma go sprawdzić jeśli nie dowierza jego stopniu zajomości amxx ;/

Co do Skargi Neutral ;/ Nwm ;/ Kto ma rację ;/ Czekamy na wypowiedź H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crepie HD wiesz co nie ośmieszaj siebie na 9/10 ? Chodz to ja ciebie sprawdzę . Za kłamstwo w podaniu temat zostaje zamknięty nawet nie musi go H@ czy J@ zamykać tylko Moderator .

Bo nikt ci nie uwierzy że 9/10 umiesz ja jestem tutaj od 6 miesiecy już w cs 1.6 gram o 7 lat a przy okazji miałem 3 swoje serwery i AMX umiem na 7 no góra 8 ale to już dobre dni mam .

+ masz 2 warmy i składasz podanie hahahhahahahahhahahahhahaha już nie chce ciebie ośmieszać ani ubliżać ci bo po prostu robisz z siebie pajaca -.- ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF,

masz 2 warmy i składasz podanie hahahhahahahahhahahahhahaha już nie chce ciebie ośmieszać ani ubliżać ci bo po prostu robisz z siebie pajaca -.- ....

Zacytuj mi punkt w regulaminie, w którym pisze, że osoba składająca podanie nie może mieć warnów... :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie za kłamstwo w podaniu jaka kara jest ? Zamknięcie podania . Do widzenia tyle w temacie

Admin ma być szczery nawet jak umie na 5 AMX to ma to napisac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator może zamykać podania za zgodę J@,H@ lub opiekuna serwera lub jak widzi , że każdy jest na nie , to też może zamknąć temat i odrzucić podanie ;) Skarga nie słuszna

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...