Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Skarga Cinek [Moderator]

Polecane posty

Nick oskarżonego: Cinek

Nick oskarżyciela: Szyberek

Powód skargi: Niewłaściwie nadany warn + nie znajomość regulaminu poprzez oskarżonego.

Dowody: Warna otrzymałem za wypowiedź w tym temacie

Cinek przyznał się do swojego czynu na SB, wszystko widać " 19:30 - 19:33 " dnia dzisiejszego.

Czego oczekujesz: Zdjęcia warna + ostrzeżenia dla Cinka.

PS. Poniżej zamieszczam wycinek z regulaminu:

N. Wypowiadanie się w tematach ze screenshotami (prawo do wypowiedzi ma jedynie Administracja, Grupa Moderacyjna, admin robiący screenshoty oraż użytkownik, któremu screeny zostały zrobione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Masz w profilu 14 lat (więc normalnie nie dostalbyś żadnej rangi znaczącej na forum)

Po 2. Jesteś na okresie próbnym, więc pewne rzeczy ciebie nie dotyczą. Tym sie rózni pelnoprawny admin od próbnego.

Po 3. Jesteś trollem i chcesz wszedzie wsadzić swoje trzy grosze.

Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinek, Ja widzę że za dużo sobie pozwalasz. Skoro dałeś warna bez powodu + jeszcze jedna skarga na cb...

Skarga Słuszna !

P.S Cinek, Zapraszam do przeczytania http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=49600#49600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Masz w profilu 14 lat (więc normalnie nie dostalbyś żadnej rangi znaczącej na forum)

Po 2. Jesteś na okresie próbnym, więc pewne rzeczy ciebie nie dotyczą. Tym sie rózni pelnoprawny admin od próbnego.

Po 3. Jesteś trollem i chcesz wszedzie wsadzić swoje trzy grosze.

Tyle w temacie.

1. Mam 14 lat, mimo tego otrzymałem taką range.

Tobie nic do tego, argument całkowicie bezsensowny.

2. Black przyjmując moje podanie nie napisał że zostałem przyjęty na okres próbny - żaden argument.

3. Z grzeczności uszanuje Twoje zdanie, kultura tego wymaga :).

Dodatkowo jako moderator powinieneś świecić przykładem - prezentować uprzejmość oraz dobre zachowanie na stronie.

Niestety zbytnio Ci to nie wychodzi :).

3) Moderator musi swoim własnym przykładem prezentować użytkownikom uprzejmość oraz dobre zachowanie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Masz w profilu 14 lat (więc normalnie nie dostalbyś żadnej rangi znaczącej na forum)

Po 2. Jesteś na okresie próbnym, więc pewne rzeczy ciebie nie dotyczą. Tym sie rózni pelnoprawny admin od próbnego.

Po 3. Jesteś trollem i chcesz wszedzie wsadzić swoje trzy grosze.

Co ty do cholery piszesz ? Skarga SŁUSZNA.

Po 1.To że młody to znaczy że nie doświadczony ?Przepraszam bardzo ale nawet taki 14latek może być bardziej ogarnięty niż np 17 latek iż z tego co widzę to bardziej starszym uderza woda sodowa do głowy :)

Po 2.Kto powiedział że jest na okresie próbnym ?Bo jakoś nie przypominam sobie by Black tak napisał w podaniu a ty do decyzji na jaki jest okres masz gówno do powiedzenia.

Po 3.Nie jest trollem udziela się tam gdzie ma coś do powiedzenia. Jeśli ktoś tutaj jest trollem to tylko i wyłącznie ty.

Skarga słuszna, Cinek za dużo sobie podzwala widocznie woda sodowa uderzyła do główki. Ojj to nie dobrze lekarstwo na to to chyba degradacja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...