Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Mapy

Polecane posty

Tak jak temat się nazywa chodzi o mapy. Mam już dość tego. Cały czas są grane dusty albo assulty. To jest już denerwujące. Jak gramy de_dust2_long to następna to albo dd2_2x2 lub dd2, jest to sens gry? Co się stało z innymi mapami? Gdzie de_kabul, de_aztec, fy_poolday, de_forge, de_mirage, de_tuscan, de_cbble, de_train? Te mapy były kiedyś na serwerze, nw czy zostały one usunięte, bo nie można ich nominować, czy co z nimi tam jest. Zróbcie jakieś urozmaicenie tych map, aby chciało się grać a nie ciągle te same :/ To nie jest tylko 1 czy 4 mapy tylko to jest serwer westernmod. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to gracze decyduja gdzie chca grac , nominuja te mapy ktore im sie podobaja, rozumiem ze przeszkadza ci ta monotonia , ale jak widzisz innym to odpowiada ;-) , mozna by bylo wprowadzic ze mapy po kojeji by sie same zmienialy, lecz by trzeba było odsunac "nominate"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wypowiedzieć to na pb+klasy+exp jest tak samo...jest mapa de_westwood potem zostaje ona zmieniana na de_westwood_big tak samo z dd2

Jeśli nie mogłem się pod tym postem wypowiedzieć to przepraszam nie chce warna c;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProLamer, ja cię rozumiem, ale wczoraj była grana dd2 jakaś nowa wersja, i zmienił na assulta_upc (chyba ten admin nazywa się zed, czy coś takiego), było statystycznie 90% za tą mapą, a jak została zmieniona to siedzieli na specu, lub powychodzili. Czy to nie jest głupota? Po co to zmienic na mapę której nie chcę grać?

hOw?! | Hulig[4]n ^^, Pewnie tylko na dd2 nie ma problemu z mapami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy admini po prostu za dużo sobie pozwalają . Widzę że to był błąd że nie zapłaciłem za admina w tym miesiącu to był wielki błąd . Bo admini na WM gówno robią i za dużo sobie pozwalają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo admini na WM gówno robią i za dużo sobie pozwalają .
Święte słowa. Tu się z tb zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wypraszam , nie zmieniam mapy jak mi sie nie podoba i nie naduzywam władzy .

Ja Nie Bedę Brał Odpowiedzialnosci Za Adminow Innych. Jestem Uczciwy .

KsMiLoF za kogo ty sie uwazasz za boga? Błędem Jest to Ze Sie Tu Wypowiadasz Bo Nawet Nie Bywasz Na Wm , Wiec Skad ty Mozesz Wiedziec co sie tam Dzieje , Jestes w UB To siedz ,i nie wymądrzaj Sie . --.--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProLamer, ale on ma rację. Nie mam na myśli wszystkich adminów, ale naprawdę nie którzy z nich to tak myślą że pod koniec nowszej mapy dd2 daje popularne dd2 to według mnie jest głupota :) Ale wracając do map to naprawdę trzeba coś z tym zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...