Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KarmeleK

To sa jakies kpiny...

Polecane posty

Nick oskarżonego: Zed

Nick oskarżyciela: KarmeleK

Powód skargi: Gra na serwerze gracz "ThePro" z aimem i wh (mapka de_dust2x2). Piszę do admina na u@, "ThePro ma aima i wh, banuj ".... nic.... znowu pisze ... i znowu nic.... i tak kilka minut. Admin nie banował graczy tylko sobie grał niczym się nie przejmując. Wiec aby aimer mnie ciągle nie zabiał, musiałem wejsc na txt żeby jakos sie uchronic, lecz zaraz dostałem bana :) a owy aimer gra sobie dobrze :)

Dowody: Wstawie HLTV

Czego oczekujesz: Zdjecia gracza "Zed" z pełnionej funkcji.

PS.

Ogarnijcie więcej adminow na serwer, i lepiej jak był by nabor darmowy a nie brac samych dzieciakow na adminow bo płacą.... żałosne.....

A do BlackDead, jak łaskawie wejdziesz na serwer to zbanuj wszystkich odpalonych a nie sobie grasz......

TEMATU NIE ZAMYKAC, WSTAWIE JESZCZE HLTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=4818

Z tego co widzę to zaraz po tym czit dostał bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ggac, ja pisalem do niego 5 minut zanim dostałem bana, a on dał mu bana dopiero po 5 minutach od zbanowania mnie..... On wolał sobie pograc zamiast banowac gracza z aimem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie dodałem, że cziter został złapany. Na temat reszty nie wypowiedziałem się, bo nie było mnie przy zdarzeniu. Jeśli było jak piszesz to dość przykra sprawa. Tak jak pisałem wcześniej, nie widziałem zdarzenia także nie oskarżam którąkolwiek ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Demko mozna pobrac stąd. http://npanel.gameserv.pl/demos.php?id=7280

de_dust2x2 30-06-2014 18:52

A wiec, na poczatku mapki zanim jeszcze nie było admina grał gracz"Wisielec". Miał aima i wh...

Wbił potem jeszcze ThePro, tez z aimem i wh...

Jak wbił admin "Zed", pisałem do niego na u@ że gracz Wisielec , ma aima i wh, tez napisał na say'u dla adminow, co ma itp... gracz od razu uciekł

Potem pisałem do niego cały czas na u@ że gracz ThePro odpalony itp itd... Pisałem, wrecz spamowalem.... Ale coż, jak chcialem sie uchronic, to wskakiwalem na txt.... jak ma wh nawet to nie pomaga....

Całe HLTV polecam obejrzec KAŻDEMU, aby zobaczyl jakich mamy wspaniałych graczy....

Zed na pewno bedzie dalej pełnił swoją funkcje, bo kase płaci ( A o to tu chodzi... Tak mi się wydaje)

Smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że chciałeś uchronić się przed chetem , nie oznacza że możesz wchodzić na text , trzeba było wskoczyć na specta i spokojnie poczekać aż admin ogarnie serwer . Po dwa Admin wchodząc na Serwer ma jeden wielki spam na team say o chetach zanim to ogarnie troszkę mija około 2 , 3 minut . nie każde wasze oskarżenia są słuszne dlatego admin musi każdego sprawdzić , a że chety są coraz bardziej wyszukane , czasem zajmuje to więcej niż 3 rundy .

Tyle ode mnie , powinieneś teraz grzecznie czekać aż ban wygaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, smieszne jak bys zobaczyl kiedy dostalem bana, albo lukna na amxbansa... a mi chodzi o to ze on sobie gra gdy odpaleni lataja,... to od razu widac ze ma aima, nawet nie trzeba długo sprawdzac....

Po Twoim komentarzu widac ze HLTV nie ogladales, wiec Twoj komentarz jest zbedny... ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ggac, ja pisalem do niego 5 minut zanim dostałem bana, a on dał mu bana dopiero po 5 minutach od zbanowania mnie..... On wolał sobie pograc zamiast banowac gracza z aimem....

Jedyną nie ogarniętą osobą jesteś Ty, ponieważ jakbyś chciał wiedzieć, admin nie może, a raczej nie powinien, tak po prostu "z dupy" banować graczy bo ktoś mu tak na u@ napisał...

5Minut reakcji to standard, admin uważnie przyjrzał się cheaterowi i go zbanował.

Twoja wina leży w tym, że się wdrapałeś jak plebs na to TXT, "żeby się uchronić", złamałeś regulamin i dostałeś bana. Ja na miejscu admina dołożył bym Ci 15minutek za Spam na u@, napisałeś raz powtarzać się nie musisz.

:)

Ps. Szkoda, że nie mam już swojej dawnej mocy _cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 21:06 Ignoruj CSCytuj Edytuj Usuń D

Ggac, ja pisalem do niego 5 minut zanim dostałem bana, a on dał mu bana dopiero po 5 minutach od zbanowania mnie..... On wolał sobie pograc zamiast banowac gracza z aimem....

Kolega wyjaśnił.

Twoja wina leży w tym, że się wdrapałeś jak plebs na to TXT, "żeby się uchronić", złamałeś regulamin i dostałeś bana.

Tutaj również wszystko zostało wyjaśnione.

Skarga nie słuszna.

# Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...