Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

K@X

Pytanie do Siwego !

Polecane posty

Siwy mam pytanie.Bo dostałem bana na 30 min za fk na mapie jb_shift

W tedy byłem z Leito w ct.Siwy chce się zapytać kiedy miałem w tedy fk. Ziolek mówił że mam fk ale kiedy miałem fk to ja nie wiem.Bo tak Leito w tedy co pamiętam prowadził i wydał rozkaz po otworzeniu się waszych cel udajecie się do telarium dalej nie pamietam.To tak każdy poszedł prawie do telarium a ziolek wszystkim zabił naciskając przycisk lawy I był teamkill a teamkill był chyba nie wycofany lub został wycofany.A leito zabił ziolka(to może w tedy ziolek pomyślał że ja go zabiłem i pisał fk)Lub gdy leito jeszcze raz prowadził i wydał rozkazy po otworzeniu się cel udajecie się na czarno czerwonej lini i macie totalny bezruch.Każdy tak zrobił ale ziolek czy trol się ruszył a leito zabił i razem powiedzieliśmy był totalny a nie któzi pisali że nie było (to może wtedy :D)

Siwy więc kiedy miałem fk powiedz mi bo ja nie wiem :D

Siwy powód mi napisałeś taki:Nic nie mówiłeś że nie można naciskać guzików.

Po pierwsze ja nie byłem prowadzącym po drugie leito zabił tego kto nacisnoł guzik a nie ja.

Sory za orto bo pisałem szybko żeby nie spóznic się na trening.Na jail'u będę o 17:30 lub 18:00 :D

Pozdro Siwy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gadałeś nic o zakazie klikania guzika na terrarium ziolek go klikną i go zabiłeś niema team kill więc popełniłeś fk dużo osób pisało że fk też widziałem to na spect i słyszałem wszystko

tk pisali ziolek ale niema tk nie było zakazu bana dałem słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...