Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aer0

Skarga na Nothing`a

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina):30 czerwca 10:35 2014 rok

Oskarżyciel (Nick składającego skargę):Aer0

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): ||Noth!ng||

Mapa (Miejsce akcji):jail_westwood

Powód/ody (Podaj powód skargi):Byłem sobie na drabince przy gr ( drabinka nie jest zaliczana do gr ) pode mną był TRoling . wszedł od do gr dostał parę karniaków i nagle Nothing (na fd) Wydaje polecenie Kto blokuje ginie 3 2 1 0 . A ja dalej stałem a Troling był w gr dotykał podłoża i tutaj też jest Faworyzacja

Dlaczego zabił mnie a jego już nie .

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego):140 VALVE_ID_LAN 5 30:29 50 0

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.) Demko

http://speedy.sh/hhTjt/nazwa-1406301031-jail-westwood.dem-2.zip

NIEDZIELA DZIEŃ 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będę coś musiał pisać tak?

A więc opiszę to:

Blokowałeś kolege bo nie chcący zeskoczył z drabinki więc nie bede zabijał odrazu na FD kolegi ktory przez przypadek spadł . nie kazałem mu iśc drzwiami lub oknem bo mógł się zbuntować. Natomiast z tobą Aer0 było inaczej. Nakazałem Ci bo mogę żebyś nie blokował kolegi. Natomiast ty i mnie to gówno obchodzi nie chciałeś więc cie zabiłem . Nie było żadnej faworyzacji dałem mu szanse bo przez przypadek a ty natomiast coś tam plułeś dziecinko przez mikro "nie" lub coś tam bo pamietam ze się nie zgadzałes. Skarga bezsensowna z mojej strony (według mnie ) . A ty Troling zamiast ciągle przytakiwać poczytałbyś regulamin bo z tego co widzałem na poprzedniej mapie gówno co wiedziałeś bądź nie nauczyli Cie czytać w przedszkolu jeszcze.

Niech h@ się wypowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest demko była to Niedziela dzień 0

http://speedy.sh/hhTjt/nazwa-1406301031-jail-westwood.dem-2.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tak wyczytałeś że drabinka nie jest zaliczana do gr? Na Serwerze naszym? W takiej sytuacji można by zabić ale prędzej już żeby wyszli do góry karniakować, widząc po demku blokowałeś kolege i zapewne była mowa żebyś do góry się podsunął a ty go przybloczyłeś. Sytuacja marna, jeśli liczyłeś ze za takie coś straci admina to się przeliczyłeś ''Panie Wielce Oskarżający''.

Skarga odrzucona.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...