Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WezZostan.

Skarga na Noth!ing'a

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 2014-06-29 (20:15)

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): WezZostan.

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Noth!ng

Mapa (Miejsce akcji): jb_icy

Powód/ody (Podaj powód skargi): Niesłuszny Ban - Gracz "Aer0" był prowadzącym strażnikiem, rozpoczął zabawę w WOJSKO a następnie powiedział: "Na moją komendę BACZNOŚĆ patrzycie się na mnie, na moją komendę w PRAWO//LEWO ZWROT patrzycie się w swoje prawo/lewo. Na moją komendę W TYŁ ZWROT patrzycie się w tył. Następnie gracz powiedział BACZNOŚĆ, gracze którzy nie patrzyli się na prowadzącego zostali zabici. Kolejnie strażnik powiedział W PRAWO i gracze, którzy obrócili się w prawo zostali zabici. UWAGA prowadzący powiedział same W PRAWO, a nie dodał ZWROT. Gracz "Aer0" Dostał bana od oskarżonego z powodem "MYLENIE". Zabawa w "Wojsko" bazuje na podobnych zasadach co zabawa w "Sajmona", więc nie było to żadne mylenie, a gracz dostał niesłusznego bana.

P.S Nie wiem jak Noth!ng dostał się w szeregi administracji nie znając podstaw...

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego):

||Noth!ng|| 82.160.139.27 Nonsteam

"||Noth!ng||" 147 VALVE_ID_LAN 0 09:46 69

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): N4W22Nw.png - SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym i dokładnie tak to wyglądało jak kolega tu opisał . W tej zabawie chodzi o mylenie tak jak w zabawie sajmon mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram częsta na waszym jb wręcz byłem tam tylko raz ale jeżeli wszystko co zostało opisane w pierwszym poście jest prawdą to według mnie ostrzeżenie dla Noth!ng się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem wtedy na serwerze Ale jak mówi WezZostan. To Ban był nie słuszny i to. sądzę iż wielkie ostrzeżenie Piotr powinien dać Administratorowi ,,Nothing''

Daj piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc się może trochę rozpiszę i podam regulamin. Dla tych co nie znają : Troling,WezZostan. I Szalony Miś.

4Podpuknt regulaminu. : Zakaz wydawania poleceń które nie istnieją.(Zakaz mylenia komend więźniom).

A co się tego tyczy?

Gracz Aer0 zmylił graczy wypowiadają prawo a co wiadomo można tylko wypowiadać polecenia które istnieją czyli takie jakie wypowie CT aby nie zmylić TT.

Ban Według mnie jak najbardziej słuszny.

Sam o tym wiem bo bawiłem się w Katyń prawie taka sama zabawa jak Wojsko.

Tylko zasady (podam w skrócie.)

CT mówi : Rozpoczynam zabawę w Katyń. Na moja komendę Katyń skaczecie i powtarzam tylko i wyłącznie na Katyń.Więc też zmyliłem bo powiedziałem zamiast Katyń (przykładowo) Kapusta . I za to Dostałem bana od h@ serwera bana na 1h tak samo jak gracz Aer0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Noth!ing'u. Pozwolę sobie przytoczyć Ci moje słowa po raz drugi, albowiem widzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jak napisałem wyżej zabawa w "wojsko" bazuje na identycznej zasadzie co zabawa w "sajmona". Jeśli strażnik prowadzący rozpocznie zabawę w "sajmona" i nie powie "SAJMON MÓWI" może zabić TT. Podając przykład:

Straznik: Sajmon mówi skakać.

TT: Ci którzy nie skaczą zostają zabici...

Straznik: Kucać.

TT: Zabici zostają ci, którzy kucali.

Hm.... dla czego? Dla tego, że straznik nie powiedział "SAJMON MÓWI". I właśnie o takie mylenie chodzi w tej zabawie. Czemu nie są banowani gracze, którzy mylą właśnie w tej zabawie? A zabawa w "wojsko" polega na identycznej zasadzie co zabawa w "sajmona"!!! Tu chodzi właśnie o mylenie. Jeśli w zabawie "SAJMON MÓWI" prowadzący nie powie "sajmon mowi" to nie uznasz tego za mylenie. Wiec oczekuję od ciebie odpowiedzi czemu twoim zdaniem nie powiedzenie "ZWROT" tylko same "PRAWO" jest myleniem?!

I nie przytaczaj mi regulaminu, bo znam go bardzo dobrze, i nie czytałem go tylko raz. A może to ty nie zrozumiałeś punktu panującego w regulaminie? Hmnm? Jak napisałeś punkt "4" regulaminu mówi o "myleniu", czyli o komendach, których TT nie jest w stanie wykonać. Podając przykład: "Zakaz kucania, idziecie za mną na kucaka". Właśnie takie polecenie tyczy się mylenia, a nie zabawa, w której mylenie jest jej podstawą.

Myślę, że tym razem chociaż coś z tego wyciągnąłeś. I chyba powinieneś przeczytać "regulamin" po raz drugi. Lecz tym razem ze zrozumieniem. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem.

Jak można bawić sie w wojsko

BEZ MYLENIA ? przecież na tym to polega

Gdyż słuchaj jest taka sytuacja

Ct - Bawimy się w wojsko

CT - BACZNOŚĆ

TT- PATRZĄ SIĘ NA NIEGO

CT - W LEWO WZROT

TT - Obracają się w lewo

Ct - w Prawo wzrot

TT - OBRACA SIE W PRAWO

I jak niby bez mylenia w WOJSKU lub SIMONIE zabić kogoś !!!!!!! ?

Człowieku ... A mylenie w regulaminie raczej jest skierowane do poleceń np w trakcie gry gdy np .

CT - Idziecie do Terarium

Ct - Ostatnia reakcja podskocz ( dobrze)

TT - PODSKOCZYLO - Ostatni zabity

CT - OSTATNIA REAKCJA PODSKOK

TT- skoczyło bądź nie ale tutaj jeżeli zabije osobe która skoczyła bądź nie to wtedy moim zdaniem jest mylenie

BO TO NIE JEST ZABAWA ! :)

Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszą że ostatnia reakcja podkowa itp. kapusta też dobrze z tym katyniem. Sajmon mówi to już inna sprawa, tam nikt nie mówi kapusty i podkowy tylko liczy się dobrze zaczęte zdanie, czyli jak by ktoś powiedział "Srajmon" mówi to by się nie liczyło i można by dać mu bana.

Druga sprawa to prowadzić kreatywnie a nie zdawać się na jakieś sajmony nie sajmony i tępienie takim sposobem do ostatniego.

Noth dostaje upomnienie bo już zaliczył już u mnie wpadkę z niewiedzy jaka kara za przebywanie w gr/celi na zabawie, to tak średniawo 2 wpadka. Każdy jest człowiekiem, może się pomylić. Za trzecim razem będziemy mogli rozmyślać nad większa karą niż upomnienie.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...