Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DAx

ub

Polecane posty

Zanim zacznieczie czytać to, konieczne jest zapoznanie się najpierw z tym tematem - http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=10794 .

Po przeczytaniu chciałbym coś wytłumaczyć. Otóż jeśli komuś zaciął cs, jest to jednoznaczne z tym, iż nie może wcisnąć żadnego klawisza, bo i tak rekacji nie będzie. Z tym zgodzą się wszyscy. A teraz wytłumaczę działanie pluginu na ssy. Emuluje on komendę snapshot u podejrzanego gracza, czyli po prostu ten plugin "wpisuje" komendę snapshot graczowi w konsole. Teraz wyobraźmy sobie sytuacje, że na jakikolwiek klawisz mam zbindowaną komendę snapshot - przykładowo na f1. I teraz w momencie ścinki csa, czy też kompa, po naciśnięciu f1 nie zrobi mi snapshota, bo mój komputer wgl nie odpowiada na zadane mu komendy. Z tego względu chciałbym prosić o sprawdzenie owego demka, gdyż nie zamierzam ot tak się poddać. Wystarczyło, że zmieniłem nick, a już robione były mi ssy, tak też było w tym przypadku :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko. I według mnie jedyna podejrzana akcja jest w:

26:48 - skan przez drzwi prosto w model

Akcja na gali to czysty fart według mnie nic podejrzanego.

Za jedną akcje nie mogę sądzić czy byłeś odpalony czy nie. Dziwna sytuacja z ss'ami. Wydaję mi się, że to Opiekun Serwera będzie miał ostateczne zdanie. Z mojej strony jestem skłonny dać UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze tylko dodać, że na serwerze pokazywane są zadane obrażenie, dzięki czemu łatwiej jest skanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak KarQ skan na serwerze jest prostszy, ponieważ są pokazywane obrażenia to nic dziwnego :) Ub powinien być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...