Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
DAx

ub

Recommended Posts

Zanim zacznieczie czytać to, konieczne jest zapoznanie się najpierw z tym tematem - http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=10794 .

Po przeczytaniu chciałbym coś wytłumaczyć. Otóż jeśli komuś zaciął cs, jest to jednoznaczne z tym, iż nie może wcisnąć żadnego klawisza, bo i tak rekacji nie będzie. Z tym zgodzą się wszyscy. A teraz wytłumaczę działanie pluginu na ssy. Emuluje on komendę snapshot u podejrzanego gracza, czyli po prostu ten plugin "wpisuje" komendę snapshot graczowi w konsole. Teraz wyobraźmy sobie sytuacje, że na jakikolwiek klawisz mam zbindowaną komendę snapshot - przykładowo na f1. I teraz w momencie ścinki csa, czy też kompa, po naciśnięciu f1 nie zrobi mi snapshota, bo mój komputer wgl nie odpowiada na zadane mu komendy. Z tego względu chciałbym prosić o sprawdzenie owego demka, gdyż nie zamierzam ot tak się poddać. Wystarczyło, że zmieniłem nick, a już robione były mi ssy, tak też było w tym przypadku :v

Obejrzałem demko. I według mnie jedyna podejrzana akcja jest w:

26:48 - skan przez drzwi prosto w model

Akcja na gali to czysty fart według mnie nic podejrzanego.

Za jedną akcje nie mogę sądzić czy byłeś odpalony czy nie. Dziwna sytuacja z ss'ami. Wydaję mi się, że to Opiekun Serwera będzie miał ostateczne zdanie. Z mojej strony jestem skłonny dać UB.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...