Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

PBE Nowe splash arty

Polecane posty

4sz6gx.jpg

Na serwerze PBE pojawiły się nowe splash arty odnośnie Caitlyn i Soulstealer Vladimira, Vladimir doczekał się również nowego Skina.

Splash Art Caitlyn

fenbys.jpg

Splash Art Soulstealer Vladimir

2z6s0f7.jpg

Jak je oceniacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cait 10/10 Vlad też niczego sobie ;p lecz dali by w końcu reworka Sionowi ;/ coś długo on trwa a Nidalka pod AP jest niczym ;c ! Report RITO :C !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nidalka pod AP jest niczym

Człowieku wiesz co ty piszesz ?Nidalka pod AP jest zajebista, gdy nią grywam zbieram build pod AP, ostatnio miałem 500 ileś AP = nikt nie mógł mnie zabić. Więc nie piernicz głupot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wiesz co ty piszesz ?Nidalka pod AP jest zajebista, gdy nią grywam zbieram build pod AP, ostatnio miałem 500 ileś AP = nikt nie mógł mnie zabić. Więc nie piernicz głupot ;)

Piernicze głupoty ? Teraz ma przeliczniki 50% czyli możliwe że jest dobra ale nie tak bardzo jak kiedyś. Teraz moim zdaniem będą ją robić only DMG.

PS : Dziwne że cię nie mogli zabić skoro leczenie 500+ :) !

A wiesz co to pierniczenie głupot ? No właśnie Nidalka teraz pod AP ssie pod AD jest 100 razy lepsza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PanCzFanY, Każdy lubi grać jak chce. Ja obecnie lubię grać Nidalką pod AP bo naprawdę nieźli mi wtedy idzie. Ty możesz grać pod AP mnie to nie obchodzi ponieważ to nie moje konto lecz twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...