Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ggac

To nie skarga, chciałbym coś wyjaśnić.

Polecane posty

Nick oskarżonego: ggac

Nick oskarżyciela: Cinek

Powód skargi: uważam, że pochopnie mnie ukarano.

Dowody: ---

Czego oczekujesz: Wyjaśnienia sprawy. Chcę wiedzieć za co dokładnie dostałem warna, za jaką wypowiedź. W jaki sposób złamałem regulamin? "Pouczanie ludzi z ranga" - niewiele to mówi o punkcie regulaminu, który podobno złamałem.

Cześć,

Jeśli zrobiłem zrobiłem coś źle to proszę poprawić. Jestem nowy na forum i po prostu nie znam zbyt dobrze działów na forum oraz ich docelowe przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, każdy powinien mieć możliwość do wypowiedzenia własnej opinii na temat demka. Ktos kto sie moze znac, wcale nie jest powiedziane ze musi byc w ubt. Warnów sie troszke posypalo, ale sa one niesluszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cinek chcesz karać warnami to rób to. Ale dawaj warny wszystkim.. Dałeś mi warna że nie jestem z ubt.. A tam połowa ludzi nie jest z ubt. A warna nie dostali.. :facepalm:

ggac, Skarga słuszna.. Ale Cinek i tak się obroni.. Albo da mi kolejnego warna.. :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się. Skoro dajecie warny ludziom, bez złamania przez nich jakiegokolwiek punku w regulaminie forum, to gratuluję moderatorowi subiektywności. ;)

Skoro ktoś stara się uspokoić kłótnię, i zostaje jeszcze za to zwarnowany z powodem: "Nie jesteś osobą upowazniona do uspokojania tłumy", to dziękuję bardzo

za to, że jestem w ogóle upoważniony do przebywania na tym forum. :lol: Żegnam. :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolezko wypowiedziales sie i na tym twoja dyskusja w temacie powinna się zakończyć. Niestety odpowiedziałeś na post jednego z ajaktywniejszych co do godzin na dd2 admina. Do tego jest ona moderatorem. Podwazyles zdanie szanowanej w naszej spolecznosci osoby. Ty kij go wie kim jestes. Uwazasz ze masz wieksze prawo glosu, jako anonimowy czlen na forum ? Mylisz sie. Oskarża sz ze ten uzytkownik nie potrafi rozpisac. Obejrzala demko, wczesniej ktos dal rozpiske i Ola sie zgodzila z tym wiec po co rozpisywac i marnowac czas na cos co jest ? Do tego jeszcze zarzucasz, ze inny admi, ktory rozpisal kiepsko to zrobil. Ty, ktory w zasadzie jestes nikim na forum. Tyle w temacie

Twoje zdanie przez to ze jestes nikim na forum jest malo wazne, a wazniejsze użytkownika, ktory dał sie poznac. Nie zwariujmy. Nie zaleznie od wyniku sprawy nie masz prawa pouczac.

Myszko, do uspokajania ludzi na forum są odpowiednie osoby. Twoj post nic nie wniosl do tematu i zostal odebrany jako spam.

Ty Demon wszędzie chcesz wcisnac swoje 3 zdania, ktore nikogo nie obchodza. Skoro dalem jednego warna nie widze sensu dawania dwóch. Ten temat w zasadzie byl dla admina, UBT i ewentualnie moderatorow, jezeli jakis sie zna.

uwazam ze jak masz 1 badz 5 lub 7 postow jestes nikim. Jestes niewiarygodny i twoje zdanie praktycznie sie nie liczy w porównaniu z osoba znana i szanowana. Tak jest wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie jesteś osobą upowazniona do uspokojania tłumy" - żartujesz, że z takim powodem dostałeś ostrzeżenie? Nadal nie wiem za dokładnie jakie punkty zostałem ja i inni użytkownicy ukarani. Ciekaw jestem czy Ola otrzymała jakieś warny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje tutaj ggac'a. Ostrzeżenia dane moim zdaniem bezmyślnie, tylko wybranym osobom. Co więcej osoby te nie złamały jakoś perfidnie regulaminu tylko zwracały uwagę innym lub oddawały swoje zdanie w temacie i tyle. Jak dla mnie powinien być unwarn dla wszystkich co dostali warny od Cinka w tym temacie: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=47766#47766.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie trochę warny ponieważ niektórzy dają bez powodu i ktoś nowy wchodzi na forum i nie wiem co myśleć o takim graczu który ma 2 ostrzeżenia :/ Spokojniej i moim zdaniem skarga słuszna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie jesteś osobą upowazniona do uspokojania tłumy" - żartujesz, że z takim powodem dostałeś ostrzeżenie? Nadal nie wiem za dokładnie jakie punkty zostałem ja i inni użytkownicy ukarani. Ciekaw jestem czy Ola otrzymała jakieś warny.

Proszę cie bardzo:

Myszka - twoj post byl wziety jako spam. Nic nie wnosil do dyskusji poza tym nie jestes moderatorem aby udawac waznego i miec wplyw na tlum

Demon - jestes kims anonimowy. Nie jestes adminem danego srv, moderatorem badz UBT Wszedzie chcesz wtracic swoje trzy zdania. Nawet nie pokusiles sie aby napisac bodajze 3 zdania.

G cos tam - wyraziles swoje zdanie i po co dyskusja z kims kto cos znaczy na forum i podwazanie. Nie jestesod tego aby pisac czy ktos odpowiednioo odpowiedzial czy nie. Moglem dac za zbedna dyskusje, a dalem za to. Tyle. Na srv obowiazujee ze adm ma zawsze racje i nie dyskutowac, myslisz, ze na forum inaczej? Pomyliles sie.

REGULAMIN POCZYTAJCIE

III p. 2 ad. D i N. Czyzby cos źle zinterpreowalem? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary ja zbyt dużo nie będę się rozpisywał, bo to raczej sensu nie ma. Po prostu weź pod uwagę, że po drugiej stronie też jest człowiek. Traktuj kogoś tak jakbyś chciał być traktowany. Jak pisałem na sb, zainteresowała mnie osoba śmieszka i tylko z jego powodu tutaj jestem. Niebawem poleci z banem na blacklisted czym taki plebs jak ja utwierdzi innych w przekonaniu, że cos tam wie. Przy okazji obnaży to "autorytet" osób które wymieniłeś - ranga to tyle co nic. Styczność z moderacją miałem i uwierz, że człowieka traktowałem jak człowieka. Zauważ, że masz większe przywileje, ale te sama prawa co inni. Serio zastanów się 2 razy co robisz. Mi nie zależy na aktywnym uczestnictwie w życiu tego forum, ale innym z pewnością tak. Twoje zachowanie po prostu odpycha i w konsekwencji zraża nowego użytkownika do forum. Cześć, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wyjaśniać. Dostałeś warna słusznie. Wypowiedziałeś się na temat demka i na tym powinieneś zakończyć. Na dodatek wypowiedziałeś się nie na temat. Mam na myśli ten post:

,, Tak? To zobacz post z godz. 9:25. Jedno rozpisać, a drugie dobrze rozpisać. W sumie po takim odpale jak ten ':)" spodziewałem się dużo dużo więcej z racji tego, że osobie grającej bez ścian jest łatwiej ocenić delikwenta. Z tego co widzę ty także nie będziesz decydować o ewentualnym banie/uniewinnieniu. "

Co ma wspólnego gra " :) " z tym tematem? Moim zdaniem nic.

Więc ciesz się, ze nie dostałeś dwóch warnów: za spam w którym każdego pouczasz jakbyś był nie wiem kim, i tu masz racje każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić oraz za wypowiedz nie na temat.

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN POCZYTAJCIE

III p. 2 ad. D i N. Czyzby cos źle zinterpreowalem? Nie.

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=9

D. Pisanie postów niewnoszących niczego konkretnego do tematu.
Nadal czekam aż Ola dostanie warny. Moje posty wnosiły coś do tematu. Jej były zwykłymi oskarżeniami popartymi czymkolwiek innym niż obejrzanym demkiem. W ten sposób mogła urazić osobę, którą oczerniła. Jak się okazało - niesłusznie.

N. Wypowiadanie się w tematach ze screenshotami (prawo do wypowiedzi ma jedynie Administracja, Grupa Moderacyjna, admin robiący screenshoty oraż użytkownik, któremu screeny zostały zrobione).
Serio? Przeczytaj to jeszcze raz.

Mam na myśli ten post:

,, Tak? To zobacz post z godz. 9:25. Jedno rozpisać, a drugie dobrze rozpisać. W sumie po takim odpale jak ten ':)" spodziewałem się dużo dużo więcej z racji tego, że osobie grającej bez ścian jest łatwiej ocenić delikwenta. Z tego co widzę ty także nie będziesz decydować o ewentualnym banie/uniewinnieniu. "

Co ma wspólnego gra " :) " z tym tematem? Moim zdaniem nic.

Dziewczyno zrozum, że twoje zdanie nic nie wnosiło do tematu. Co miał wspólnego z tematem ':)'? To, że raz - był autorem tematu. Dwa - widzi w kimś na siłę czita, a sam nim jest. Trzecia sprawa to fakt, że większość cziterów przez to, że gra na wspomagaczach - nabiera wprawę w ocenie graczy. Przykre, ale taka prawda, że czity często są w tym lepsze. ':)' akurat słabo analizuje demka co mnie zaskoczyło. Tak to demko rozpisał, że z góry byłem nastawiony, że zobaczę tam grę czitera. Jednak kilka minut oglądałem ten materiał i stwierdziłem, że czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...