Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

- TBK - Scooby

Skarga na Gr33n

Polecane posty

Mój Nick w grze: Scooby

Nick Admina/Gracza Gr33n

Data,godzina, mapa zdarzenia:18:58

Opis Sytuacji: Mapa de_dust2 jestem tt idę tunelem do BS B spotykam Gr33n zabija mnie i pochwili dostaje bana za rush.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mam jak tego udowodnić.

O co prosisz: O odebranie admina Gr33n bo takich zdarzeń spotkało mnie już wiele lecz nie pisałem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gr33n jest bardzo dobrą adminką i jeśli dała ci bana to słusznie , i ty rashowałeś byłem świadkiem tej akcji .

Moim zdaniem ban słuszny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rashowales lecz nie umiesz sie do tego przyznac. Co ja ci takiego robie ze chcesz sie mnie pozbyc rashujesz prawie zawsze daj sb spokój nikt tych banów bardziej nieprzezywa niz ty.

na ratsie jestes w tt i caly czas kulka na resp przed 2.50 dużo ludzi moze to potwierdzic i nierób z bana 5 minutowego którego dostales słusznie wielkiego halooo.Bo te skargi na mnie i tak od cb nie sa szłuszne cchesz na sb zwrócic uwage czy co bo ja nie rozumiem poco ta skarga juz 2 raz.

Chce żeby Scooby dostal wrescie upomnienie zeby nie skladal tyle ty skarg o byle co i jka juz cos sklada prosze o dowody !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam popieram Scoobego. Z tego co wynika to Scooby nie rashował, a dostał bana...Po 2 Gr33n sama rashuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno tak nie jest, że Ona raschuje bo napewno jest już czas gry 2:50 i jeśli admin dał bana za rash to napewno tak było i wgl po co składasz skarge na kogoś bez dowodów oraz przy tym, że ban jest na 5min :D Zrozumiem skarge na jakiegoś adma, który dał ci bana na dzień lub dlużej nie słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowody ??? haha niby jak? Czy muszę nagrywać cały czas np Frapsem jak ja gram by mieć dowód ??? Napisałem ten post bo już to mnie wkurza że nagle dostaje bana od Gr33n !! ¯aden admin tak nie robi tylko ona !!!

Gr33n umiem przyznać się do błędu ja wiem ze czasem rashuje .

W sumie nie ma co dalej ciągnąć tego tematu nie ma o co się kłócić o ban na 5 min...

Po prostu poniosły mnie nerwy szybko włączyłem strone i napisałem skargę . Było to bezmyślne .

Przepraszam Gr33n że napisałem o odebranie admina ale jak już pisałem to wszystko przez nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Gr33n jest złą adminką potwierdzam ona raszuje i daje bany bez powodu proszę o zwolnienie jej z miejsca admina PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ADMIN ma zawsze racje. Który admin byłby tak głupi aby banować za coś czego się nie zrobiło. Pewne jest to, że napewno gracz rashował i ty Bula myślisz, że ona jest złą adminką jak sam byś był gorszy od niej i do tego Prosząc o zwolnienie jej z stanowiska swiadczy ty, że chcesz zostać adminem tam za nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JHS to że bule chce o zwolnienie to nie znaczy że on sam chce wejść za Gr33n ,admin nie ma zawsze racji bo NP.przez przypadek wybiorą jakiegoś 10-cio latka i bedzie dawał bany bez powodu bo nie będzie znał zasad ,a podanie będzie miał dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Administracja forum napewno nie wybierze 10latka na admina.. więc napewno to się nie zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JHS, haha, śmiać się chce jak widze to co piszesz... Myślisz że Black czy kto ktokolwiek z adminów wie ile Gr33n ma lat ?? Może mieć 10, a napisze, że ma 15 i nic się nie udowodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi się z cb chce smiać.. Wiem ile lat ma

Gr33n rozmawiałem z nią przez Skype.. ty możesz mieć zarówno 10lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Dobra bo robicie spam! Ja zamykam, Black jak coś otworzy i napisze co postanowił. /Cl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...