Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Skarga na użytkownika ~=DeMoN=~

Polecane posty

Nick oskarżonego: ~=DeMoN=~

Nick oskarżyciela: PanCzFanY

Powód skargi: Bezsensowny post nie wnoszący nic do tematu w dziale w którym powinni udzielać się tylko graficy.

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=47696#47696 Proszę. Na samym dole jest jego pościk :

SS :

30491893849726267887.png

MasTer.!, Ten avek mu się nie przyda.. Ma bana na forum za mk..

Czego oczekujesz: Aby otrzymał warna gdyż nabija se posty w dziale pisząc coś co nawet nie jest na temat jego zlecenia. Tak wiem że chyba ta osoba dostała bana za MK ale Master sam by się o tym dowiedział.

Jak zły dział przepraszam... ale nie wiedziałem gdzie to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kociołę, ;) jestem dzieckiem i dobrze mi z tym. Zabronisz mi ?? Nie sądzę więc proszę nie wypowiadaj się. Demon napisał jak mu dadzą Warna odrobi ;) tak się zachowuje dobry użytkownik forum a nie taki idiota jak ty który pisze że zachowuję się jak dziecko a sam nim jest. Cya !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kociołę, ja prdl. Przestań nabijać posty bo widać kto tu dzieciak jest. I co że dałem w profilu wiek ? Mogłem dać wiek 20+ lat bo mam mute i nikt by się nie poznał -.- tylko po moim zachowaniu tylko że ja nie jestem oszustem i mówię i piszę o sobie prawdę. A ty w ogóle nie masz i mogę stwierdzić iż masz 13 - 16 lat. Ale mnie to gunwo interesuje. Zajmij się sobą bo każdy ma w głębi dziecko nawet starzec który ma ponad 70 lat.

#KONIEC TEMATU CZEKAMY NA H@ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...