Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

:)

Nasza kobitka

Polecane posty

Jak dla mnie ewidentne wh, powinna dostać bana. Nie ma się nad czym zastanawiać. Takich graczy nie chcemy na serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ewidentne wh, powinna dostać bana. Nie ma się nad czym zastanawiać. Takich graczy nie chcemy na serwerowni.
Rozpisz demko. Jeśli tego nie potrafisz to nie oskarżaj człowieka, bez względu na to czy jest odpalony czy nie jest. Możesz także poprosić kogoś, aby wrzucił demko na jeden z portali zajmujący się ocenianiem dem. Nikt nie jestem Bogiem, ci ludzie oczywiście mogą się mylić jak każdy z nas. Jednak zapewniam cię, że ocena demka będzie bardziej rzetelna i na 95% trafna. W tym wypadku zapewniam cię, że o banie nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył demko zostało już rozpisane przez " :) " Wszystko doskonale widać.

W tym wypadku zapewniam Cię, że nie Ty decydujesz o tym czy dostanie bana czy nie.

Nic takiego nie napisałam, że to ja będę decydować o banie lub, w co wątpię o uniewinnieniu. Napisałam tylko co myślę. Po to temat został dodany, żeby się wypowiadać. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? To zobacz post z godz. 9:25. Jedno rozpisać, a drugie dobrze rozpisać. W sumie po takim odpale jak ten ':)" spodziewałem się dużo dużo więcej z racji tego, że osobie grającej bez ścian jest łatwiej ocenić delikwenta. Z tego co widzę ty także nie będziesz decydować o ewentualnym banie/uniewinnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę widać ze ta kobitka ma wh wal+hack i zagdzam się z KsMiLoF, tylko niech wszyscy się wypowiedzą z Un BanTeam bo on sam tego nie może podjąć decyzij ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś słabo z rozpisaniem demka, więc kolej na mnie i od siebie dodam:

- nie mam słuchawek, gram na głośnikach (jest mundial!);

- mój staż to tylko 4 lata (spory staż to 10+ ale co ja tam wiem...);

- Mam wystarczające doświadczenie w oglądaniu dem;

- nie grałem, a co to są szklane ściany wie 90% graczy (w tym połowa płaczków).

Dobra, do rzeczy...

12:47 - Nie rozumiem o co ci chodzi z tym czasem? Widziała ledwo model i jak typowy stats leci za nim. Normalna akcja. Co w tym dziwnego?

12:51 - Też nie mam pojęcia o co ci tutaj chodzi. Gdzie niby miała pierw spojrzeć?

12:54 - Fakt, bardzo dziwna akcja i tu się z tobą zgadzam. Jednak łatwo jest z tego się wytłumaczyć.

14:47 - Spójrz jeszcze raz. Wychyla się, widzi okno czyste to bez chwili zawahania celuje w bramę. Jeszcze coś bym dodał, ale odpuszczę.

19:10 - Normalna akcja.

20:40 - ta akcja najbardziej mi zaśmierdziała. Nie wiem co o tym myśleć, ale to za mało na bana.

20:51 - da się to wytłumaczyć.

20:52 - ten skan tym bardziej wytłumaczalny. Przecież wcześniej go widziała. W innym temacie wrzucałeś filmik ze skanami na DD2,a tak prostego nie znasz? Wstyd -.-

22:59 - czysta akcja.

Kilka innych akcji mnie zastanawiało. Podam tylko tą z 13:15. Czyżbyś zerkała na kolegę z teamu, który przebiega pod tobą? Rozumiem, że go słyszysz i widzisz na radarze, ale jaki sens jest tam patrzeć?

Ogólnie wszystko można bez problemu wytłumaczyć. Nie modeluje jak taki ':)'. Więcej skanuje niż strzela. Jeśli serio jest odpalona to za to demko bana nie otrzyma. Dla mnie -B.

Chyba jedyna osoba, która wie co tu się dzieję. Jak widzę 'ewidentne wh' to aż współczuję Black'owi 'ekipy'. Wypowiadacie się, a nie macie pojęcia. Przeczytajcie sobie jego wytłumaczenie i obejrzyjcie demko. Nie rozumiem tylko tego, że jak widzicie akcje są do wytłumaczenia to po co ten płacz? Jest akcja 20:40, która może wydawać się spalona, ale słyszałam jednego jak biegnie na A, ale wychodząc zobaczyłam ct pod reklamami i mi się ręka cofnęła co bardzo dobrze widać. Co do 13:15 - rączka mi się zsunęła :)

Tak samo akcja 13:49 - 14:05 sprawdzałam wszystkie miejsca po kolei, najeżdżając od razu tak jak mógłby stać model. 12:51 - skoro słyszę, że biegnie i strzela to czemu mam wyjść z celownikiem gdzieś indziej?Akcja na bana nie przejdzie. 12:54 - słuchawki i prosty skanik.

Moja gra jest zawsze czysta i jestem pewna, że na AC będzie zielono i mam prośbę. Większość ubt, adminów mnie tutaj obraża, że jestem odpalona. Jak będzie werdykt, chcę usłyszeć chociaż jedno przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ewidentne wh, powinna dostać bana. Nie ma się nad czym zastanawiać. Takich graczy nie chcemy na serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/15849

Teraz mogę powiedzieć, że wszyscy gówno wiecie na temat cs'a. Wypowiada się UBT 'ewidentne wh' to aż się płakać chce, kto teraz rangi dostaję. Black znajdź sobie osoby z większym doświadczeniem, bo te aktualne za bardzo cwaniakują, a nic nie wiedzą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...