Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

:)

Nasza kobitka

Polecane posty

Twój nick podczas gry: Hs..

Nick czitera: Paulina.

Serwer: only dd2

Data oraz mapa: 24.06.2014 rok dd2

IP / SteamID czitera: STEAM_0:0:57623023

Opis sytuacji: Nie będę dużo pisał, nie tylko ja tak uważam.. Ale jeszcze jeden mały problem, otóż ta oto Pani ma inmunitet, my admini pytamy się z jakiej racji ona ma, to prędzej admin powinien mieć niż gracz... Na lewo rozdajemy? A może dlatego bo to kogoś koleżanka, każdy admin skarży się na to, nie dość że nie może zbanować to jeszcze patrzy jak ona sobie gra inni gracze skarżą się a my nie możemy nic zrobić.

Dowody: http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1406241252-de_dust2-1403607120-1403608920.zip

Zaczynamy:

12:47:00 - wchodzi, widzi go chciała strzelić lecz się powstrzymała bo widzi że ucieka, (może go dogonię)

12:51:10 - mam, ale prawie bo zabili mi już go ;c

12:54:00 - idealnie, modelowo (fakt słychać, że strzela, ale mógł być niżej ) jednak ja przecież widzę

14:47:00 - fakt strzela/ zabija typków ok, ale skąd wiedziałaś, że akurat brama, a nie okno. Wgl okna nie lukałaś tylko na pewniaka strzelasz bez zawahania.

19:10:40 - od razu namierzony model

20:40:70 - hmmm, w którego, co nie?

20:51:78 - modelowo

20:52:85 - tutaj żadnych pytań nie mam..

22:59:80 - od razu namierzony model

Więcej nie będę pisał bo się już nie chce kto chce może oglądać są dalej ciekawe akcje :) No niestety jak dal mnie ładnie się odpalasz, szkoda..

Moje pierwsze ss'y której dałem jej były już spalone jednak miała/ma anty ss, a teraz do tego inmunitet..

Teraz reszta należy do was co zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ze skarga słuszna i widać ze czitowała . niech się wypowiedzą jeszcze H@ , J@ i inni użytkownicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dalem jej bana za czity :D napisala odwolanie dalem demo ale niby nic nie wykazalo moim zdaniem bylo to on/off ale te demko lepiej pokazuje jak nasza kolezanka gra wh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam immunited, bo ileż można ss wstawiać? Demka oglądać nie mam zamiaru, bo to strata czasu :) Patrząc na wasze wypowiedzi, mam prośbę - Niech ocenia osoba, która:

-Posiada b. dobre słuchawki,

-Ma spory staż w cs (+5l)

-Ma spore doświadczenie w oglądaniu demek ( Nie mówie tutaj o samej randze ubt, bo to i tak gówno daje :) )

-Grała długo na wallhack'u i wie co to jest.

Beka dobra,

Pozdrawiam :D

- dziwne stwierdzenie, czyli też grasz? ;> :D tego nie mam :)

Grałam nie raz, oglądałam dużo demek i dzięki temu lepiej mi się ocenia kogoś grę, bo różnica jest znaczna. Na wh jest inna reakcja, nie tak jak na moim demku słoneczko. :) Jak grałeś na wh 2 razy w życiu, to twoja wiedza i opinia na ten temat jest całkowicie zbędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam immunited, bo ileż można ss wstawiać? Demka oglądać nie mam zamiaru, bo to strata czasu :) Patrząc na wasze wypowiedzi, mam prośbę - Niech ocenia osoba, która:

-Posiada b. dobre słuchawki,

-Ma spory staż w cs (+5l)

-Ma spore doświadczenie w oglądaniu demek ( Nie mówie tutaj o samej randze ubt, bo to i tak gówno daje :) )

-Grała długo na wallhack'u i wie co to jest.

Beka dobra,

Pozdrawiam :D

Do twojej odpowiedzi.

Ss'y ileż można ja miałem chyba 11 razy, a co problem wstawiać? Jak ma się inmunited to można czitować bo tak nie dadzą bana :)

Teraz tak:

- mam

- mam

- mam

- dziwne stwierdzenie, czyli też grasz? ;> :D tego nie mam :)

Beke mam teraz z Ciebie jak na demku all widać.. Sorki 5 lat to i tak słabo grasz jak na ten staż ;)

Dodam że demko będzie na AC więc jak będzie werdykt to dam tutaj link ;) Kolegę poprosiłem aby dał demko na AC dostałem link.

http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/15849

@@ edit, widzę że też dał :) Dziex Mouse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to słabo. Z tego co wywnioskowałam, oglądałeś demko z odpalonym wh, ale obejrzyj jeszcze raz na czysto. Zauważ, że 'modelowo' wychodze cały czas, nawet gdy jest czysto. Więcej skanuję, niż strzelam. Gram na słuch + wystarczy logicznie pomyśleć, bo to jest zwykłe ffa, a nie np. mix, gdzie każdy ma lepsze taktyki.

Ps. Na ac będzie zielono, bo wszystko do wytłumaczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to słabo. Z tego co wywnioskowałam, oglądałeś demko z odpalonym wh, ale obejrzyj jeszcze raz na czysto. Zauważ, że 'modelowo' wychodze cały czas, nawet gdy jest czysto. Więcej skanuję, niż strzelam. Gram na słuch + wystarczy logicznie pomyśleć, bo to jest zwykłe ffa, a nie np. mix, gdzie każdy ma lepsze taktyki.

Ps. Na ac będzie zielono, bo wszystko do wytłumaczenia. :)

Oglądałem na ESP wystarczy, nie właśnie jak nikogo nie ma wyskakujesz od razu nawet czasem się nie rozglądasz.. ;)

Zobaczymy jak będzie, co też do kogoś tam napiszesz i go nakłonisz na UB jak tu na inmu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrze to . Dla mnie ,tez zostawiala wiele watpilowsci.

To zaczynam .Nie to ,ze ja bronie ,ale modelowe skany tak? Boze jestes zero ogarnietym typem jesli ,patrzysz caly czas na modele ,przeciez esp jest wieksze niz cialo ..

Proste skany ,jak dla mnie.

Widac dziewczynka ma sluchawki ,dobre nie to co ty ,ze nawet plecow nie slyszysz tylko jak ci na wallhacku zobaczy to niby uslyszysz,ale dobra gadamy teraz o niej.

Wydaje mi sie ,ze jestes kompletnym zerowcem i nie ogarniasz skilla,ktorego posiadasz na swoim wallhacku.

Dla cb duzo osob lepszych od twoejgo wallhacka jest odpalone.. Potwierdzilo się,ze nie ogarniasz skilla.

Rada wesolku dla cb ,pograj z 3 lata czysto pojdz zagraj mixa i zobacz jaki tam jest poziom. Jesli to jest dla cb wh to ,ty czlowieku jestes zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrze to . Dla mnie ,tez zostawiala wiele watpilowsci.

To zaczynam .Nie to ,ze ja bronie ,ale modelowe skany tak? Boze jestes zero ogarnietym typem jesli ,patrzysz caly czas na modele ,przeciez esp jest wieksze niz cialo ..

Proste skany ,jak dla mnie.

Widac dziewczynka ma sluchawki ,dobre nie to co ty ,ze nawet plecow nie slyszysz tylko jak ci na wallhacku zobaczy to niby uslyszysz,ale dobra gadamy teraz o niej.

Wydaje mi sie ,ze jestes kompletnym zerowcem i nie ogarniasz skilla,ktorego posiadasz na swoim wallhacku.

Dla cb duzo osob lepszych od twoejgo wallhacka jest odpalone.. Potwierdzilo się,ze nie ogarniasz skilla.

Rada wesolku dla cb ,pograj z 3 lata czysto pojdz zagraj mixa i zobacz jaki tam jest poziom. Jesli to jest dla cb wh to ,ty czlowieku jestes zabawny.

Wypowiada się ten co jeszcze wczoraj pisał skarge na mnie ze mam wh a tez miałem skany, więc kto tu jest totalnym zerem i nie wie co to skill? 2 skargi te same a piszesz u mnei żeby zbanować tutaj żeby dać UB, a tak samo skany idą, a nie wychodzenie modelowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chcę jak to czytam :D Skany są proste i większość jest znana.

"12:54:00 - idealnie, modelowo (fakt słychać, że strzela, ale mógł być niżej ) jednak ja przecież widzę" - to jest najlepsze. Słychać, że strzela, ale mógł być troche niżej :D Mógł być, ale niżej sie nie da zeskanować ew. bardzo ciężko. Tam gdzie siedział, zazwyczaj z tego skana ładne kaski lecą :) Zastanów się 3x zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka jest odpalona i powinana dostac perma. Gra na on/off i to nie bedzie tolerowane.. przez ta osobe tracimy ludzi i jezeli dalej tak pochopnie beda dawane inmunitety to zrezygnuje ze swojej rangi bo nie moge patrzec jak cheaty biegaja po serwerowni.. pozdro dGl*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ponownie otworzony " Powód inni członkowie UnbanTeam musza się wypowiedzieć " Lecz dla mnie jest ten wall-hack lecz sam nie mogę podejmować decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Posiada b. dobre słuchawki,

-Ma spory staż w cs (+5l)

-Ma spore doświadczenie w oglądaniu demek ( Nie mówie tutaj o samej randze ubt, bo to i tak gówno daje :) )

-Grała długo na wallhack'u i wie co to jest.

a- Posiadam

b- 5 to malo bo lepsze banie sadzisz ostatnio niz sam neo a sam gram ponad te twoje 5 lat :)

c- bylem adminem na ac wystarczy ?

d- Hmm jedyne wh ktore odpalilem to do demek ale ty widze nie

+b lec juz stad

ps: jak emq bd ocenial to nie zdziwcie sie ze bedzie ub bo ta suka jedzie z automatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam, że gram 5 lat, tylko proszę o ocenę ludzi przynajmniej z takim stażem :)

Jeden napisał, że czysto to mi wmawiacie, że to mój 'przyjaciel' i co będzie koleżankę bnanował :) heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz cos ode mnie. Ogladalem nie raz twoja gre na ESP i bylo widac duzo sytuacji ktore mowily tylko jedno ze masz ewidentne wh, no chyba ze jestes czarno-widzem i przewidujesz prawie wszystko co sie bedzie dzialo. A demo pokazuje przyklad tego ze masz wh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś słabo z rozpisaniem demka, więc kolej na mnie i od siebie dodam:

- nie mam słuchawek, gram na głośnikach (jest mundial!);

- mój staż to tylko 4 lata (spory staż to 10+ ale co ja tam wiem...);

- Mam wystarczające doświadczenie w oglądaniu dem;

- nie grałem, a co to są szklane ściany wie 90% graczy (w tym połowa płaczków).

Dobra, do rzeczy...

12:47 - Nie rozumiem o co ci chodzi z tym czasem? Widziała ledwo model i jak typowy stats leci za nim. Normalna akcja. Co w tym dziwnego?

12:51 - Też nie mam pojęcia o co ci tutaj chodzi. Gdzie niby miała pierw spojrzeć?

12:54 - Fakt, bardzo dziwna akcja i tu się z tobą zgadzam. Jednak łatwo jest z tego się wytłumaczyć.

14:47 - Spójrz jeszcze raz. Wychyla się, widzi okno czyste to bez chwili zawahania celuje w bramę. Jeszcze coś bym dodał, ale odpuszczę.

19:10 - Normalna akcja.

20:40 - ta akcja najbardziej mi zaśmierdziała. Nie wiem co o tym myśleć, ale to za mało na bana.

20:51 - da się to wytłumaczyć.

20:52 - ten skan tym bardziej wytłumaczalny. Przecież wcześniej go widziała. W innym temacie wrzucałeś filmik ze skanami na DD2,a tak prostego nie znasz? Wstyd -.-

22:59 - czysta akcja.

Kilka innych akcji mnie zastanawiało. Podam tylko tą z 13:15. Czyżbyś zerkała na kolegę z teamu, który przebiega pod tobą? Rozumiem, że go słyszysz i widzisz na radarze, ale jaki sens jest tam patrzeć?

Ogólnie wszystko można bez problemu wytłumaczyć. Nie modeluje jak taki ':)'. Więcej skanuje niż strzela. Jeśli serio jest odpalona to za to demko bana nie otrzyma. Dla mnie -B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...