Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NeVo

Skarga na strażnika henrego

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 24-06-2014 00:08

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): us.siwy

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): henry 2403

Mapa (Miejsce akcji): jail_aj_bananamuffin

Powód/ody (Podaj powód skargi): fk i ucieczka nie pierwszy raz to się zdarzyło temu strażnikowi

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 83.218.117.232

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): http://npanel.gameserv.pl/demos.php?id=10323 19:12:47 proszę zobaczyć tu

Proszę odebranie temu graczu tej funkcji strażnika bo jej nie ogarnia ,nadużywa jej ,fk +ucieka od bana strażnik powinien pilnować porządku na serwie a nie Fk i uciekać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za degradacja tego straznika nie raz bylem swiadkiem takich zdarzen np 3 dni temu na jb_snow wykonal fk po czym uciekl .. gdy wrocil byl zdziwiony ze dostal bana za ucieczke.

Pare dni temu jakies 5 dni na mapie jail_Igarka byl w ct powiedzial ze zaraz gdzies idzie zeby sie nie buntowac bo to ostatnia runda jego , ucieklem zbuntowalem sie po czym mnie kicknal i chyba z tego co pamietam Szalonego Misia albo WezZostan. gdy wrocilem na serva juz go nie bylo uciekl .. nast dnia powiedzial ze uciekl zeby nie dostac bana :o z tego co widzialem na demku od Siwego zrobil na nim fk i napisal cos w stylu "to NQ!" D--E--G--R--A--D--A--C--J--A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga jest słuszna ponieważ grałem na tym serwie i dokładnie to samo robił co użytkownik złożył skargę na niego nie od tego jest admin żeby uciekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga jest słuszna ponieważ grałem na tym serwie i dokładnie to samo robił co użytkownik złożył skargę na niego nie od tego jest admin żeby uciekać :)

To Samo McGoogle Pozdrawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za degradacja tego straznika nie raz bylem swiadkiem takich zdarzen np 3 dni temu na jb_snow wykonal fk po czym uciekl .. gdy wrocil byl zdziwiony ze dostal bana za ucieczke.

Pare dni temu jakies 5 dni na mapie jail_Igarka byl w ct powiedzial ze zaraz gdzies idzie zeby sie nie buntowac bo to ostatnia runda jego , ucieklem zbuntowalem sie po czym mnie kicknal i chyba z tego co pamietam Szalonego Misia albo WezZostan. gdy wrocilem na serva juz go nie bylo uciekl .. nast dnia powiedzial ze uciekl zeby nie dostac bana :o z tego co widzialem na demku od Siwego zrobil na nim fk i napisal cos w stylu "to NQ!" D--E--G--R--A--D--A--C--J--A

To samo co Never ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Dowody są jasne, jestem za tym, aby odebrano henremu strażnika ale tymczasowo. Po tym może się ogarnie i nie będzie tak robił. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty ale ja tylko raz ucieklem i to bylo przy piterze a reszta z fk nie bylo czegos takiego bo ucieklem i nie bylem zdziwiony tamtym banem ale jak jestescie chetni zabierzcie mi straznika i tyle ale wtedy prosilbym o zwrot pieniedzy za 2 misiace straznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz zwrotu.. To jest twoja wina. Jest na cb skarga są dowody.. Jak się zle zachowujesz na serwerze to kogo to jest wina ?.. Pitera. ?.. Nie. Twoja.. Dlatego jak stracisz strażnika nikt ci kasy nie odda.. ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za degradacja tego straznika nie raz bylem swiadkiem takich zdarzen np 3 dni temu na jb_snow wykonal fk po czym uciekl .. gdy wrocil byl zdziwiony ze dostal bana za ucieczke.

Pare dni temu jakies 5 dni na mapie jail_Igarka byl w ct powiedzial ze zaraz gdzies idzie zeby sie nie buntowac bo to ostatnia runda jego , ucieklem zbuntowalem sie po czym mnie kicknal i chyba z tego co pamietam Szalonego Misia albo WezZostan. gdy wrocilem na serva juz go nie bylo uciekl .. nast dnia powiedzial ze uciekl zeby nie dostac bana :o z tego co widzialem na demku od Siwego zrobil na nim fk i napisal cos w stylu "to NQ!" D--E--G--R--A--D--A--C--J--A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przykro mi henry ale złamałeś wielokrotnie regulamin straznik powinien dawać przykład graczom a nie robić coś takiego narazie zachowujesz sie jak dziecko a masz 17 lat i co odchodzisz bo co zabiorą ci straznika bez admina/straznika też da się grać i żyć .. nara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie temat do zamknięcia dowody są i to solidne za złamanie regulaminu odebranie praw strażnika BEZ zwrotu pieniędzy i to na tyle dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie temat do zamknięcia dowody są i to solidne za złamanie regulaminu odebranie praw strażnika BEZ zwrotu pieniędzy i to na tyle dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Henry jakbyś wiedział to nikt ci pieniążków nie zwróci ze względu iż to jest składka... na rozwój serwera a nie że strażnik / admin są dla zabawy -.- Oni nie są do zabawy aby je otrzymasz płacisz składkę aby serwer mógł się rozwijać kumasz? Jak to robisz przyjmujesz na siebie obowiązki aby się opiekować serwerem gdy nie ma admina.

Degradacja słuszna. Czekamy na wypowiedź Pitera tym czasem temat powinien być zamknięty aby uniknąć spamu. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"]przykro mi henry ale złamałeś wielokrotnie regulamin straznik powinien dawać przykład graczom a nie robić coś takiego narazie zachowujesz sie jak dziecko a masz 17 lat i co odchodzisz bo co zabiorą ci straznika bez admina/straznika też da się grać i żyć .. nara....

Żegnaj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...