Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Artis

Skarga na D@mag#

Polecane posty

Mój Nick w grze: ArtiS

Nick Admina/Gracza: D@mag3

IP oskarżonej osoby: "D@MAG3" 623 STEAM_2:0:422024682 5 11:43 20 0

Steam ID oskarżonej osoby: ---

Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:40

Opis Sytuacji: Sytuacja wyglada w sposob nastepujacy. Admin D@mag3 robi z serwera istna kpine, zmienia mapy kiedy chce, co chwila robi jakies vote na temat map i po zmianie mapy robi kolejne bo niby ktos tam chcial. Pozniej nastepuje sytuacja w ktorej dostaje kicka za kampienie na mapie de nuke, myslalem ze obowiazuje tu cele mapy, stoje jako ct shadow pare metrow od paki i czekam az tt laskawie przyjda ja podlozyc i dostaje kicka, na pytanie dlaczego dostalem kicka uzyskuje odpowiedz od D@mag3 ze D.ave mu tak powiedzial i zebym mial pretensje do niego a pozniej jeszcze nasz admin nazywa mnie pedalem. Nie twierdze ze ja nie przeklinalem i napisalem o D.avie ze jest baranem ale osoba reprezentujaca serwer bedac adminem chyba powinna umiec sie zachowac. Podumowujac uwazam ze D@mage chociaz go nie znam jest jeszcze mentalnym dzieciakiem i zaniza poziom pb jako admin.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Pare osob widzialo to sytuacje i jak dobrze widze demo powinno byc w hltv.

O co prosisz: Uwazam ze taki admin przynosi wstyd serwerowni i powinien stracic adma. Moze sie nauczy ze funkcja admina nie sluzy do zaspokojania jego kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 25 lat. Nie mam powodow by klamac, nie bede zawracal jej glowe takim banalem, gdyby ow admin nie wyzwal mnie bezczelnie od pedalow to bym nie zareagowal skarga. W 20 minut admin bawi sie w co chwile zmiane mapy, dodatkowo karze mnie za cos za co nie powinien plus mnie wyzywa jeszcze jak wszedlem zapytac go o ip powiedzial mi ze skarge sobie moge w buty wlozyc bo on i tak powie ze go wyzywalem a nie mam demka. Wiem bo sam sporo wczesniej adminowalem ze macie sposoby zeby udowodnic mu wine. Zrobicie jak chcecie ale mam nadzieje ze ktos z nim pogada poniewaz wlozylem kase w ten serwer a szkoda zeby odpuscil go sobie poniewaz jakis typ bawi sie w H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Artis, piszę prawdę. To za takie coś powinno się zabrać admina. Bo to jest nie dopuszczalne. :). Niech się wypowie ktoś z wyższej rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...