Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szalony Miś

Skarga na WezZostan.

Polecane posty

Data zdarzenia : 21.06.2014r. ~12:22 & 22.06.2014r. ~18:55

Oskarżyciel : Szalony Mis

Oskarżony : WezZostan

Mapa : jail_anka_v1 & jail_5oda1salon_fix

Powód/ody : Strażnik serwera dwukrotnie zfreekillował garstkę osób, raz cztery* osoby, raz dwie.

IP , Steam_ID : Jest strażnikiem, więc nie będzie problemów z IP.

Dowód/ody : HLTV z 2 map - http://www.speedyshare.com/VKJNW/FK.rar

Dodam jeszcze jeden punkt, mianowicie Opis sytuacji : Dwukrotnie ta sama sytuacja, WezZostan jako pomocnik (nie był prowadzącym) zadał pytania:

1) Czy mam (WezZostan) 15 lat? - Był to fałsz i wszyscy tak stanęli, zostaliśmy zatopienie w lawie, a zdziwiony sytuacją pomocnik jedyne co to wpisał killa, po czym drugi Ct dał nam zabawę (z życzenia bodajże). Więc nic z tego nie wynikło.

2) Czy Leito** ma 9 lat? - to był znów fałsz i tak też staliśmy we 2 osoby, jedna na prawdzie. Osoba stojąca na zielonym polu została zabita, a my po chwili nieuwagi zatopieni. Po raz drugi WezZostan próbuje wymigać się zabawą i mówiąc "nie wiedziałem".

Było to zdecydowanie mass fk, prócz innych małych fk, które "zdarzają" się mu codziennie. Jeżeli tak zachowuje się strażnik, to proszę dać strażnika graczowi DarQ2133,

pozdrawiam.

______

*nie mam pewności co do tej liczby

**dokładny jego nick jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz było mówione, bez dokładnych dowodów nic nie zdziałacie!

Kręćcie demko podczas gry, przy zakładaniu skargi opiszcie dokładnie razem z materiałem dowodowym całe zajście na serwerze.

Dziekuje, pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz było mówione, bez dokładnych dowodów nic nie zdziałacie!

Kręćcie demko podczas gry, przy zakładaniu skargi opiszcie dokładnie razem z materiałem dowodowym całe zajście na serwerze.

Dziekuje, pozdrawiam ;).

Podałem link do HLTV, dziękuje pozdrawiam.

@WezZostan

Nie no spoko.

Nie no spoko.

Nie no spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do całego zdarzenia się przyznaję. To znaczy do zaistniałej sytuacji jaką były "FK". Aczkolwiek sytuacja opisana przez kolegę nie jest zbyt dokładna i zgodna. Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Wiec jak wyżej napisałem przyznaje i jestem skłonny do poniesienia winy za moje czyny. Doda też, że bardzo chętnie zobaczył bym dowody tzw "małych fk" o których wspomniałeś. I oczywiście chętnie zobaczył bym ciebie w CT szalony chociaż to już nie ma związku ze skargą :). Dziękuje za wysłuchanie, POZDRAWIAM.

[ Dodano: 2014-06-22, 22:57 ]

Do całego zdarzenia się przyznaję. To znaczy do zaistniałej sytuacji jaką były "FK". Aczkolwiek sytuacja opisana przez kolegę nie jest zbyt dokładna i zgodna. Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Wiec jak wyżej napisałem przyznaje i jestem skłonny do poniesienia winy za moje czyny. Doda też, że bardzo chętnie zobaczył bym dowody tzw "małych fk" o których wspomniałeś. I oczywiście chętnie zobaczył bym ciebie w CT szalony chociaż to już nie ma związku ze skargą :). Dziękuje za wysłuchanie, POZDRAWIAM.

[ Dodano: 2014-06-22, 22:57 ]

Do całego zdarzenia się przyznaję. To znaczy do zaistniałej sytuacji jaką były "FK". Aczkolwiek sytuacja opisana przez kolegę nie jest zbyt dokładna i zgodna. Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Wiec jak wyżej napisałem przyznaje i jestem skłonny do poniesienia winy za moje czyny. Doda też, że bardzo chętnie zobaczył bym dowody tzw "małych fk" o których wspomniałeś. I oczywiście chętnie zobaczył bym ciebie w CT szalony chociaż to już nie ma związku ze skargą :). Dziękuje za wysłuchanie, POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WezZostan i te inne dzieci są nieogarami, robią co im się spodoba.

Proponuję pozabierać im adminów/strażników.

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie byłem świadkiem zdarzenia , ale się wypowiem . Jak początkowo zaczął grać WezZostan. na serwerze myślałem , że to jakiś botek i no-ogar , i będzie się rył do CT i fk'ował jak Gracjan1234 czy jakoś tak , ale mniejsza z nim . W jego podaniu miałem napisać nie najlepszą ocenę , ale taki pewien człowieczek przypierdziela się do wszystkiego co pisze . Czasem zdarzy się zfreekilować , niechcąco , rozumiem, ale , że tak masowo , to już nie przypadek . Miałem napisać coś negatywnego , ale wczoraj jak graliśmy nocą , uświadomiłem sobię , że kolega gra 4FUN , a nie na fragi , i jak człowiek nie znający regulaminu FreshuPL co dostał strażnika , a nie przeczytał go w ogóle ogarnija go . Jestem za daniem bana na nie duży okres , ale nie odebranie strażnika ,nie możecie się czepiać o wiek , bo spełnia wymagania i ogarnia . Tyle z mojej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 lat i strażnik ?.. To są jakieś żarty.. :).. Moim zdaniem odebrać funkcję strażnika.. ;) . Są dowody i H@ musi teraz podjąć ostateczną decyzję.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...