Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

SlitasnyKoffciu

podaneczko słitaśny

Polecane posty

1. Nick w grze: SlitasnyKoffciuPozaKontrolom

2. Wiek: 19

3. Platforma (Nonsteam/Steam): non steam i nie zamierzam kupowac steama. nie uważam tego za potrzebne.

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 5/10 (bylem adminem na 2 serwach i mysle ze nie potrzeba chyba wiecej)

5. Kontakt GG, Steam: https://www.facebook.com/jakubmapikowi (edytowalem bo przypomnialo mi sie ze mam stare gadu 16284607)

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): sms

7. Dlaczego chcę zostać adminem?: Bo wyprowadzają mnie z równowagi smarkacze na wszystkich mozliwych haxach i bindach, którzy mnie biją na dobrym serwie. Poza tym jak siedze w domu, a rok studencki zaczynam dopiero w pazdzierniku, to nie mam co robic i często wpadam. Skonczylem profil dziennikarski i dostalem sie na filo rosyjską z palcem w dupie, na co dowód jest na fb, więc jest to swego rodzaju powód, ze warto mi ufac. Tak mysle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja na nie

Brak komunikatorów (-)

Brak steam (-)

Konto dla admina (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

jednym z minusów jest aktywność,mało kiedy siedzisz i cięgle się wkurzasz z tego co pamiętam..

-aktwynosc

-steam

+podanie

+wiek

+ogar

jestem na tak,jest mało adminów Wm,a ja od września będę mniej spędzała czasu więc przyda się ktoś kto mnie będzie mógł zastąpić i mam nadzieję,że będziesz to Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to jestem na TAK jest tam mało adminów i widuje cie często, ale słabo grasz xd ale tak to wszystko jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również na TAK.

Czesto cię widzę na serwie, ogarniasz, no i napewno się przyda kolejny admin na WM bo strasznie ich tam mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...