Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Counter Strike 1.6 Ponad Wszystko !

Polecane posty

Siemasz, dzisiaj razem z moim kumplem zrobiliśmy FanPage o tematyce Counter Strike 1.6. Miałbym do was prośbę, a chodzi mi o jednego Like :p> Pewnie se myślicie "Pff, jest tutaj po to by wypromować swój FanPage" Otóż moja odpowiedź brzmi, NIE . FanPage stworzyłem by dotarł on do jak największego grona ludzi grających w tą grę. Gdy FP zyska jakąś tam liczbę lajków będę promować naszą sieć Staraszkola :) . Lubisz Cs'a ?Prosiłbym o lajka ;p

https://www.facebook.com/csponadwszystko?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jakiś kit!!! czemu od razu nie zareklamujesz starej szkoły???

WDST jest z nami bardzo długo, ma wielki sentyment do serwerowni i widać że mu na niej zależy.

Reklamowanie serwerowni na samym starcie bez najmniejszego sensu, popatrz na inne fanpage

o podobnej tematyce.

Który sławny FP reklamował jakąś siec na samym starcie? - Przecież to samobójstwo na starcie.

PS. poszedł like

@edit

Już 2 znajomych to lubi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gipsu, Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz. Ja z twoją wypowiedzią się nie zgodzę, ze staraszkola jestem bardzo długo i jestem do tej sieci przywiązany. Nawet gdybym chciał odejść to mój stosunek do tej sieci mi nie pozwoli. Poza tym jak wyobrażasz sobie świeżo co stworzony FanPage i odrazu jakaś reklama ? Ludzie czuliby zniechęcenie do tego FP. Na początek mam zamiar kupić reklamę, by FanPage się nieco ruszył i potem gdy będzie więcej ludu od czasu do czasu dawać reklamy naszego forum. Dlaczego "od czasu do czasu" ? Dlatego iż gdybym notorycznie reklamował ludziom by się to nie podobało i dali by "un like" ponieważ nie lajkneli po to FP by notorycznie sama reklama się pokazywała. ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...