Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wierzba99

wierzba demko forum ok.

Polecane posty

Twój nick z gry: Wierzba

Twój SteamID: 33131 STEAM_0:1:87359548 0 00:05 23 0

Twoje IP: 89.229.192.1

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): teraz

Powód bana: demko bedzie naforum

Link do screenów: nie bylo

Wiec czekam na te demko,nie po to kupywalem steama zeby odrazu mi w 2 dzien zbanowali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/kNkmr/tttttttttttttttttttttttttttttttttt.dem

to chyba te, nagrywane jest jak gram i jak on, bo ja wchodziłem na speca od razu stawał i po 10 sec ruszał to moim zdaniem robił off.. Jak się mylę to przepraszam człowiek nie jest idealny i można od banować jednak jak nie to dobrze trafiłem :) zmieniłem nick na KINIA i od razu na u@ było od wierzby "czemu kinia" dodam że siedziałem na specu czyli kontrolował cały czas kto siedzi na specu :)

Ja spadam do pracy, siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na gali wiedział, że wyjdzie , odczekał go moim zdaniem WH

Chwila po tej sytuacji na gali był w anarchii cofnął się i odczekał 'PREZESA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez je rozpisz bo nic nei widze podejrzanego.. ale rozpisze to co wedlug cb pewnie by bylo podejrzane ok.

Akcja na b:2 dziwne sytuacje skanuja mnie z trupa wale full auto w skrzynie zabijam kogos ,pozniej typ zabil mojego z okna trudno sie nie domyslic ,ze to bylo z okna..

Pozniej poszedlem przeladowac i chcialem wyjsc brama ,typa nie slyszalem i go prawie zabilem

Akcje z anarchia z tego co widzialem lataly skany troche po esp.. Prosty skan z anarchi..

Akcja na pochylni i piasku wystarczy czujnosc..

Nw co widzisz w tym podejrzanego. Akcja na smoke 32 bity mam ,prawie gowno widze tylko kawalki ciala wale wprost przed siebie zabijam 2..

Ty ,no jesli to byly dla cb dziwne akcje to sorry.

Jakbym rozpisal twoje z wczoraj to by ci kopara opadla ,jakiego masz skilla : P.

No,ale to jest demko na mnie ,a nie na cb i tego sie trzymajmy .

Bloody:Wyczekalem na typa z gali ,moze go slyszalem..? kup sobie sluchawki pozniej pogadamy

z prezesem to samo tez go slychac widac ze sluchawek nie masz kolego..A poszedlem do anarchi pleców pilnowac ..

Czekam na wypowiedz UBT

PS:Bloody i :) poco mialbym sie odpalac w 2 dniu na steamie?

Nie po to wydawalem kase i tyle na niego czekalem zeby miec bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w dzieci bez sluchawek.. Za ile masz sluchawki 10 zl ? mam staz 2.5 roku juz w 1 roku zakupilem dobre sluchawki bez sluchawek nie ma gry.. Wiesz ze nawet z anarchi mozesz uslyszec tupniecie w dolnym?

Sllyszalem go z poczatku gali ,a nie mam az tak full wypas sluchawek.. 300 zl dalem

patrzylem srodek i uslyszalem dzwieki z gali ,wez sluchawki na full a u slyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, obejrzałem demko, nic nie ma ciekawego. Oczywiście były dwie akcje podejrzane ale jak podkręciłem swoje słuchawki to było wszystko słychać (aczkolwiek szkoda słuchu).

Przyznaję UB.

P.S W takich tematach mogą się wypowiadać jedynie osoba oskarżona o czity i ewentualnie admin który banował. W związku z tym BloodyMen otrzymujesz warna i polecam przeczytanie regulaminu.

_ub

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...