Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miol1905

Admini

Polecane posty

Dlaczego żaden admin nie wchodzi na server ? Gram parę godzin dziennie i cały czas są cheaterzy. Jeden wyjdzie wchodzi następny. Proszę ogarnijcie się trochę, albo załatwcie jakiś nowych adminów, którzy sprawdzali by server. Nie da się normalnie zagrać bo co chwile jakiś pajac psuje grę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj mnie. Admini też mają swoje życie itp. i nie zawsze mają czas by wbić na serw. Ja staram się wbijam czym najczęściej. A tak wgl rekru na admina jest cały czas on. Więc jeśli przeszkadzają Ci cziterzy i prawie brak adminów, to zapraszamy do pisania podania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KiLLeR moze i maja swoje zycie ale bez przesady..

Poco admin pisze podanie jesli wie ,ze bedzie malo gral albo wogóle.

Super ,ze ma swoje zycie,ale luknac moze od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:trol:Ehh, tak jak napisał kolega troche wyżej. Jesteście tak dużo na serwerze to podanie złóżcie a nie piszecie, że admini nie wchodzą na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no admini mają swoje życie mogą poświęcić 3-4godziny ale nie cały dzień jeśli ty siedzisz 24/7 to złóż podanie każdy ma swoje życie zrozum a tak wgl to żal mi takich noulifów :|:facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowieku jak bedziesz dorosly i mial rodzine to zrozumiesz co to zycie , po 12 godzin w robocie , to ze ty masz wakacje bo do szkoly chodzisz madry jestes , wspieram serwer jak tylko moge , pienieznie jak i w godzinach gdy gram , kazdy ma jakis cel i nie moze siedziec 24/7 jak ci co sie skarżą na adminow, składajcie podania próbujcie , moze akurat . zdobedziecie ten zaszczyt , i nie pierdzielcie bezsensownych postów, -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin ma swoje życie prywatne.. Praca, Rodzina.. Co ma rzucić pracę.. Olać rodzinę.. I grać w cs, i adminować.. Jeść też ma przy kompie.. A spać po 6h dziennie.. :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się ogarnąć serwer w wakacje.Black jutro ma mi adma aktywować więc postaram się pomóc, ale rozumiem też innych ja jeszcze nie mam pracy i rodziny.Ale starsi admini nie mogą grać tylko w cs'a to jest hobby przy którym mogą się odstresować to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie Lamer czy ty masz jakiś problem ? :facepalm: Bez przerwy się czepiasz i masz coś do mnie.Jak coś ci nie pasuje to się nie wypowiadaj i postów nie nabijaj :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złóż podanie na admina może akurat go dostaniesz to będziesz sobie grał i banował cheaterów. Akurat masz czas wolny teraz nie chodzisz do szkoły bo za niedługo są wakację. A nawet jeśli admin nie ma jeszcze dzieci ani żony to ma Dziewczynę ! lub przyjaciół z którymi woli spędzić miło czas na polu albo pochodzić po mieście a nie non stop siedzieć na kompie i grać. A na starość powiesz , że ślepy jesteś albo głuchy lub masz krzywy kręgosłup bo siedziałeś po 10h dziennie na kompie jak byłeś nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ty człowieku masz mózg pomyśl jak ty będziesz miał rodzinę to zrozumiesz ja już mam dziecko i dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...