Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tjomus

mala mapa

Polecane posty

proponuje dodac funkcje "mala mapa" i dodanie wiecej mniejszych map rzecza wiekszych (bo po co kilka westowod'ow czy dust'ow skoro wystarcza te podstawowe) np dodac jakies mapy aim czy cos takiego. a funkcje mala mapa zeby kazdy gracz mogl wpisac jesli jest malo osob i automatycznie zrobilo wote na same mniejsze lub np do 8 ludzi byly same male mapy bo nie ma sensu grac duzych jesli jest 6 graczy na serwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest dużo map małych masz aż za dużo np de_dust_long cs_max i inne podobne mapy na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to można by było dodać do nominate mapy pool_day oraz snow bo czasami jest po czterech graczy a takie mapy były by w sam raz do takiej ilości osób wiem że jest wiocha i dusty ale na dustach to jest 2 minuty same awp potem może się ruszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to można by było dodać do nominate mapy pool_day oraz snow bo czasami jest po czterech graczy a takie mapy były by w sam raz do takiej ilości osób wiem że jest wiocha i dusty ale na dustach to jest 2 minuty same awp potem może się ruszą...

jak byś nie wiedział są te mapy na codzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...