Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BinD

Skarga na pana FuunyPuma

Polecane posty

Mój Nick w grze:`BosKi~

Nick Admina/Gracza:FuunyPuma

IP oskarżonej osoby: Napewno tam macie

Steam ID oskarżonej osoby:Macie

Data,godzina, mapa zdarzenia:Teraz

Opis Sytuacji:No kolega już przesadza,dał mi bana na 30 min za obrazę a spytałem się go tylko czy zna komendy admina + był świadkiem graczy którzy uciekali z kamp + on sam uciekł (świadek Flamaster) + Ułatwia sobie grę poprzez slapanie się przez spowalniacz dowód scren + był świadkiem jak lemonHD obraża graczy i on z tym nic nie zrobił ( bo to jego pupilek) (dowód scren). Szkoda że demko mi się nie nagrało jak Lemonowi budował kampe jako zombi.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

51155303083418172118.jpg

68094308397531679755.jpg

O co prosisz: O degradacje pana FuunyPuma z administratora BB + Ukaranie go za łamanie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha.... Po prostu śmiech na sali... -.-

Skarga bez sensu. Po 1 mogę pomagać graczom jak potrzebują pomocy... -.- Po 2 nie uciekłem z kampy tylko spadłem, a to jest różnica. Po 3 dostałeś bana za obrazę, wielokrotnie obrażasz graczy, ale wtedy to już przegiąłeś. Po 4 nie ma punktu w regulaminie, że mam robić to co mówi "`BosKi~". I gdzie ja tu łamię regulamin? :facepalm: Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz. :facepalm: A i brak mojego Steam ID lub IP. ;) Mode/J@/H@ niech ktoś z was zamknie to, bo to bezsensu drążyć ten temat dalej, bo już all ładnie wyjaśniłem. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...