Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wierzba99

Light aimbot [on] przez 3 sek :D oraz dziwne info

Polecane posty

Twój nick podczas gry: portier

Nick czitera: Light.

Serwer: dd2

Data oraz mapa: dd2 dzisiaj

IP / SteamID czitera: 24783 VALVE_0:4:312120689 37 26:19 13 0

Opis sytuacji: Prosze spojrzec na poczatke demka nasz pro vipuś odpalil prawdopodobnie aimbota.. Rozmachna mu sie celownik a potem wywalil piekna banie dla typa przy czym celownik strasznie polecial do gory :p Duzo adminów mówilo ,ze gra na odpale on off napoczątku myslalem ,ze jest czysty ,lecz potem gdy zauwazylem co on zrobil na koniec mapy przekonalem sie ,ze jest zerem :D Prosze zobaczyc bardzo szczególnie początek demka.Mam nadzieje ,ze teraz zlapalem tego pseudo skilla.

Dowody: http://speedy.sh/TY9wG/light.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna gra Light. mnie bardzo irytowała, lecz teraz wydaje mi się, że wierzba ma racje na początku demka i zabicie na gali gościa baaaaaaaaaaaardzo dziwne "zachowanie się" celownika.

Jak dla mnie BAN dla tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gracz widać odpalony w sytuacjach jak się rozpoczeła 2 runda skąd wiedział że tam ktoś jest 24:13.95 już tu sie spalił

24:27.00 ładne dostał info że tam koleś jest

czekam na resztę ekipy unban team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"]jak dla mnie gracz widać odpalony w sytuacjach jak się rozpoczeła 2 runda skąd wiedział że tam ktoś jest 24:13.95 już tu sie spalił

24:27.00 ładne dostał info że tam koleś jest

czekam na resztę ekipy unban team

Zgadzam się kolega do odpalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"]jak dla mnie gracz widać odpalony w sytuacjach jak się rozpoczeła 2 runda skąd wiedział że tam ktoś jest 24:13.95 już tu sie spalił

24:27.00 ładne dostał info że tam koleś jest

czekam na resztę ekipy unban team

Ja także się zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"]jak dla mnie gracz widać odpalony w sytuacjach jak się rozpoczeła 2 runda skąd wiedział że tam ktoś jest 24:13.95 już tu sie spalił

24:27.00 ładne dostał info że tam koleś jest

czekam na resztę ekipy unban team

Siwy sry no ,ale nie widzialeś początek demka jak mu sie aim wlączył? Poco masz czekać na wypowiedz ubt jeśli gracz miał przez 2 sek wlączonego aimbota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem demko. Tak jak MARTA od dawna patrzyłem na gościa i byłem pewny , że nie gra czysto. Po raz kolejny piszę to , że jeżeli gość ma takiego skilla to niech zakupi sobie steam i nie będzie kłopotu ale teraz po tym demku widać wyraźnie , że typek jest odpalony totalnie. Spalił się , a kupując vipa na miesiąc chciał zakryć to , że gra nieczysto. Moje zdanie jest by go Zbanować permanentnie.

Pozdro, cześc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...