Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

notbad

notbad ss drugie

Polecane posty

Twój nick z gry: notbad

Twój SteamID:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Screeny na Cs-StaraSzkola.pl'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1498802675'

[AMXBans] Twoje IP: '95.49.247.27'

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 06.17.2014 z 5 min temu.

Powód bana: czitowanie

Link do screenów: http://www.speedyshare.com/RbfHH/ssx2.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master sry ,ze sie wypowiem ale na 3 I troche 1 ssy widac wh przyjrzyj sie tej kropce,to jest wh ,kropka znajdowala sie w tym przypadku na glowie, wiec nie mial jak podrobic .. :D

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz dodam, bo mialem duzo ss na dust2 lacznie z tymi wczesniejszymi i sie pogubilem ktore to ktore zaraz wstawie wszystkie, ss mi robiles na gali a nie w trupie.

Rzeczywiscie jest 9, przepraszam ;-)

http://www.speedyshare.com/jUPJd/ss-9-notbad.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac na twoich wczesniejszych ss'ach ze masz przerobione wiec po co chcesz dodawac reszte ? bo myslisz ze dostaniesz unbana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie przerobione typie? Nie umiesz odroznic dobrego gracza od czitera jakim prawem dali ci tutaj admina.. Na jakiej podstawie to stwierdzasz nie wydaje mi sie zebys mial 25 lat. Nie bede dyskutował z jakimś gimbusem ,który sie w ogole nie zna, poczekam na wypowiedzi unban team, jezeli ss sa przerabiane to latwo mozna to sprawdzic m.in zmienia sie data modyfikacji itp ( oni wiedza o co chodzi to napewno to sprawdza ) lece do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie przerobione typie? Nie umiesz odroznic dobrego gracza od czitera jakim prawem dali ci tutaj admina.. Na jakiej podstawie to stwierdzasz nie wydaje mi sie zebys mial 25 lat. Nie bede dyskutował z jakimś gimbusem ,który sie w ogole nie zna, poczekam na wypowiedzi unban team, jezeli ss sa przerabiane to latwo mozna to sprawdzic m.in zmienia sie data modyfikacji itp ( oni wiedza o co chodzi to napewno to sprawdza ) lece do zobaczenia

A co to za niebieska kropka na postaci ktora widac na ss ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienia sie data modyfikacji itp

Tak, data modyfikacji może się zmieniać ale nie zawsze. Jeżeli masz anty ss lub dobry program to nie koniecznie.

Widać tutaj, że jesteś odpalony i SSy są przerabiane. Co więcej sam byłem obecny i widziałem jak Ty grasz. Dlatego nie będzie UB. Żegnam.

_ban

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...