Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

D@MAG3

Nowe bronie WM

Polecane posty

Cześć ! Mam sobie taką propozycje ,żeby na WM były ulepszenia broni głównie chodzi mi o komende /ulepsz dzięki której będziemy mogli ulepszyć famasa ak-a 47 m4a1 itp. itd. a ulepszanie ich będzie za kasę którą zdobywamy za fragi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem , ale czego oczekujesz po ulepszeniu broni lepszej celnosci czy zadawania wiecej obrazen? bo sa perki ktore dodaja roznorodne ulepszenia postaci jak i bron,i wiec uwazam ze to nie bedzie potrzebne... zobaczymy jak reszta sie wypowie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że to przejdzie. Aby to działało, musiałoby tylko delikatnie zmieniać statystyki. Są już perki int i dmg za lvl. Proponuje żeby to było tak:

1. Jest powiedzmy 8 statystyk, a co 50 lvl'i wybierasz 1 do ulepszenia (To samo tyczyłoby się pistoletów) Czyli na 100% nie będziemy mieli wszystkich statystyk rozdanych.

2. Albo np. na mapie kupujesz za np 30-50 monet ulepszenie broni i wybierasz ową statystykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł jest raczej słaby, wiem że się starasz i próbujesz pomagać rozwijać serwer ale już teraz jak ktoś doda sporo do inty albo ma naboje blacka to już praktycznie nie ma się z nim szans. W klatkę strzela po 40-50.Więc raczej było by to bez sensu gracze ,którzy poświęcają więcej czasu na grę mieliby oprócz lvl'a kolejną przewagę.

Zdecydowanie na NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...