Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

monoloq2002

Skarga + poproszenie o UnBan

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 2014-06-14 ok 00:00

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): monoloq2002

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): NeverBackDown

Mapa (Miejsce akcji): jb_snow

Powód/ody (Podaj powód skargi): Danie perma (ss'ow) za strzelanie w labirynt na kaczkach i: "niby wh"

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): --- Jest adminem więc myślę że nie będzie kłopotu w sprawie Ip/id .

pozatym proszę mnie o natychmiastowego UB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słusznie dał Ci bana ponieważ grałem wtedy i byłem w labiryncie na kaczkach zabiłeś Nevera (zeskanowałeś) a potem mnie jeszcze zeskanowałeś ? I to ma być przypadek ... Grałeś na wh więc nie powinieneś dostać ub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem wtedy na serwerze ale wiem jedno. Monoloq nie ma takich rzeczy jak wh,aim, i jakieś cheaty może akurat miał farta, To jest moje zdanie jestem zatym aby go odbanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc chcesz złożyć skargę na admina bo dał Ci SS'y? Gratuluje inteligencji. Jak dla mnie to jeszcze powinien polecieć warn dla Ciebie.

Jeżeli grałeś czysto i dostałeś SSy to wstaw je na forum w odpowiednim dziale, zastosuj się do wzoru i tyle. Tak robią NORMALNI ludzie. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie miałbym Ci dać UB. Nie wstawisz SS'ów nie ma UB. Jasna sprawa.

Co do skargi to oczywiście jest dla mnie nie słuszna, ponieważ admin ma prawo dać SSy jeżeli podejrzewa kogoś, że jest odpalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahah synku ^^ dostales ssy i skarge na mnie ;O eeeee nooo gz :D ladnie Cie wychowali ;d a poza tym zabiles przez sciane trolinga pozniej mnie i zaczales asdf'a ale pokrzyzowalem Ci plany :< wybacz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

link do ub ---> http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=191

_close

Powód: Brak dowodu i Skarga nie słuszna(zły dział do ub).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...