Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
gerdi

gerdi's gallery

Recommended Posts

1Mało co się dzieje w tej pracy, wieje nudą no, ale cóż to w końcu gameloader.Napis dobry pasuje do caloksztaltu, ladne spokojne efekty, dopasowana czcionka, tylko napis nizej miejscami slabo widać, ramka z czarną barwą na kryciu słabo sie komponuje z całością. Nic wielkiego zrobić tego typu prace, ale jednak są potrzebne, wiec grafik wykonuje ^^ jeszcze dodam, ze napis nie jest w stylu prostym, a te ramki podchodzą pod styl prosty, , wiectu trochę nie trafiłeś ;)

2. Jakiego użyles programmu? Pytam się, bo chcę ocenić twój wkład pracy, ale skoro napisałeś, że 100% to pewnie program coś w stylu cinema4D ? Dobra ocenie najpierw sam wyglad. Typo nie pasuje zwykle lekkie 3d kolorystycznie to się nie łączy z całością. Focal centralny, wyglada w porządku bardzo ciekawy pomysł z szachownica no i muszę przyznać dobre wykonanie. Bg ojj masakra kompletnie ta przestrzeń galaktyczna/nnebula nie pasuje tutaj. Szczerze to tutaj nic do siebie nie pasuje. Zachwyciles Mnie z tą szachownica, ale nic więcej ;) dodam jeszcze, ze wspanialy swiatlocien na napisie. Swiatelko super. Cień niczemu sobie widać 3d..

3. Praca jak praca bg styl kafelkowy bardzo łatwe. Logotyp.. sygnet dobry, ale nie pasuje do napisu. Typo straszne czcionka ostra i w ogóle nie pasuje do sygnetu. Po co ta kreska nałożona na napis. Identyfikacja wizualna to chyba nie twoja lepsza strona ;)

4. Zdjęcie troszkę przejaskrawione i przesycone, soft na górze nie pasuje. Zdjęcie jest jasne tematyka to cieple barwy coś kojarzace sie z latem.Swiatlo nalozone na dziewczynkę zdecydowanie nie pasuje, naturalne światło daje swoje i niepotrzebnie dodawales cos od siebie. Gm'ki niepotrzebne chyba, ze to po to, aby nie podrobic ;) Jesli zdjęcie twojego wykonu to bardzo ladne ;) zajmujesz sie fotografią?

5.maly format to na pewno nie twoja lepsza strona (może się mylę, pokaz więcej prac) Typo do kosza, zero efektów .Focal hmm.. zastanawialam się co tu ma sie rzucić obserwatorowi w oko i pewnie ta postać przykryta c4d. Kolorystyka=mono ; / światło za duże i przesycone. W ogóle nie widzę cieniu. Wszystko na siebie "nachodzi" za duzo tekstur. Straszny chaos panuje w tagu, a szkoda bo pomysl miałeś, ale wykończenie słabe. Masz ode Mnie plusa za głębię ;)

Podsumowując widać, ze siedzisz w grafice troche (dużo) czasu. Masz częsty problem z dobieraniem koloru, oraz czcionek (nie tyczy 1. Pracy) jeśli chcesz zajmować się sygnaturami to na pewno poradził byś sobie ze smuzem ;) Prace maja minusy i plusy najbardziej w oko Mi wpadla praca numer 1, gdyz jest najmniej błędów graficznych.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...