Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tjomus

blad za bledem

Polecane posty

Ogolnie po tym resecie lub wgraniu nowych rzeczy cos sie psuje :/

-po wybraniu klasy i zdobyciu levela wyzej statystyki same dodaja sie (u mnie jest to sila w kazdym przypadku, w nielicznych moge sam wybrac a zresetowac sie chyba nie da)

-na telegrafiscie nie widac przeciwnikow na radarze ( ten blad wyniknol teraz i byl sprawdzany przez innego gracza , po poludniu dzialalo jeszcze wszystko okej)

-Gipsu sam juz pisal o kilku problemach i to narazie takie bledy a nie gram wszystkimi klasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zgłaszam błąd także w klasie terminator są tam rakiety ale od dziś jakoś one nie działają strzelać strzelają ale nic one nie robią prosze o naprawienie tego lub wstawienie za to czeoś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam poprzedników telegrafistę sam sprawdzałem i widać tylko sojuszników rakiety zatrzymują się na mapie i nie ma wybuchu staty nie wiem jak u innych klas ale na cichociemnym jest ok perk defibrylator nie działa chyba na razie tyle stwierdziłem jak będę wiedział coś jeszcze to napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-rakiety nie dzialaja na zadnej klasie bo na wsparciu tez nie wchodza (o 15 dzialaly)

- koczuga dalej nie zostala naprawiona chyba ze to przez tego buga

( ogolnie cos musialo sie dzisiaj popsuc bo po poludniu nie mialem jakis wielkich zastrzezen a co do resetu statystyk to dziala ale dalej dodaje automatycznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy tylko tak u mnie jest, ale czasami na Taktyku wojennym słychać korki, a nie powinno :/

Może dostałeś perk buty szturmowca (czy coś takiego) i one sprawiają że nie słychać kroków, ale jeżeli grasz taktykiem i go wyrzucisz (perk) to ta klasa traci cichy chód. Pisałem o tym BlackDead'owi na steam i nie wiem czy wziął to na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

staty po wbiciu levela dalej sie automatycznie dodaja (jedynie pomaga /reset - i trzeba wszystko od nowa dodawac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz sie poprawilo

Przecież napisałem, że to poprawiłem już.

Jeśli są jeszcze jakieś błędy to zgłaszajcie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po resecie może trzeba wszystko ustawić od nowa, trochę to pewnie potrwa ale napewno wszystko będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdolicie, że są jakieś błędy a nie wymienicie żadnego.

Byłem dzisiaj na serwerze i wszystko działało jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...