Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

savio

skarga na sprint

Polecane posty

Dowody:http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=45271#45271 http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=9848

Wiec tak dalem 2 demka z hltv na gracza developer wszystko pieknie ,ladnie czekam az ktos sprawdzi wchodze a tutaj taka wypowiedz sprinta.

Sprint:To bez sensu dostał 2 razy ss'y dziś i miał ub. Więc obejżałem połowe HLTV i nic nie ma następnym razem zamiast dawać HLTV daj demo nagrane przez ciebie bo nikomu się nie chce oglądać całej mapy.

Po pierwsze sa anty ssy i gracz ewidetnie jest odpalony po 2 chlopak wogole jest zerem bez ogaru co nie umie przewinac demka jesli na 1 demku mu sie nie chcialo ogladac to niech juz te 2 obejrzy,a on wolal zamknac temat..

Prosze o danie mu ostrzezenia albo degredacje dla tego czlonka ub poniewaz jest ubt i nie wie jak przewinac demko smiech na sali

Chlopak jest tak dorosly ze nawet pisze "obejzy"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ci z tego ze ssy sa czyste?! Nie wiesz ze jest cos takiego jak anty ssy? albo gracz gra wh on off ? a po 2 czytaj ze zrozumieniem ja sie nie bulwersuje ze gracz jest czysty czy odpalony ale o to ze sprint jako ubt nie umnie przewinac demka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże kolejna skarga nie słuszna. Powody są u killera nie chce mi się już pisać na takie za przeproszeniem dziecko jak savio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahah KiLLeR na czacie sam napisal ze sie pomylil..

dziecko ta?

Ja przynajmniej nie jestem dyslektykiem jak ty ,ze pisze "

"obejze"

Po 2 chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem skarga polega na tym ze nie umiesz przewijac demka a jestes w ubt,a nie chodzi o zadne ssy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga oczywiście słuszna.

Sprint otrzymuje ostrzeżenie, jeśli będzie na niego jeszcze jedna słuszna skarga to oczywiście będzie to skutkowało degradacją.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...