Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

savio

Skarga Devoleper

Polecane posty

Twój nick podczas gry: Mnie nie bylo na serverze dopiero pozniej wszedlem :D nick: |HousE|

Nick czitera: .::Developer::.

Serwer: dd2

Data oraz mapa: dzisiaj 14:37 i 15:07

IP / SteamID czitera: :VALVE_0:4:1041392389

Opis sytuacji: Co tu duzo rozpisywac jest wiele podejrzanych akcji ,sami zobaczycie ,ale najbardziej spalil sie ,gdy gral awp byly 3 smoke nic kompletnie nei bylo widac a on zabil typa ,gra on off .

Dowody: http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1406141439-de_dust2-1402749540-1402751220.zip http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1406141407-de_dust2-1402747620-1402749540.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu dostał 2 razy ss'y dziś i miał ub. Więc obejżałem połowe HLTV i nic nie ma następnym razem zamiast dawać HLTV daj demo nagrane przez ciebie bo nikomu się nie chce oglądać całej mapy.

Zamykam, żeby uniknąć spamu jeżeli ktoś z UBT będzie chciał sb odtworzyć to proszę bardzo.

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu dostał 2 razy ss'y dziś i miał ub.

No teraz o antyy SS to rzeczywiście trudno..

Ja natomiast oglądnąłem obydwa demka. Na 1 nic ciekawego jednakże na drugim postanowiłem wypisać parę "ciekawych" akcji.

16:40 - wybiega z  gali, mierzy na lewo przed anarchie i namierza na model - nie mógł go słyszeć
19:60 - kampi na gali z AWP i mierzy przez smoke (?)
19:05 - wychodzi z gali i od razu namierza na zielone, strzał, powrót i namierza na kolejny model..[/code]

Podsumowując gracz jest według mnie czysty. Demka przedstawione przez savio nic więcej nie wykazują.

Następnym razem albo kręćcie sami demka albo podajcie akcje. Nie każdy ma cały dzień oglądać demka.

Zamykam.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...