Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

skarga na biały***

Polecane posty

Mój Nick w grze: MastHer

Nick Admina/Gracza: Bialy***

IP oskarżonej osoby: nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: nie mam

Data,godzina, mapa zdarzenia: 10.40 14.06,2014

Opis Sytuacji: Napisałem dla admina ze prawdopodobnie straci adma a ten dał mi bana ze go strasze, Za takie cos nie ma bana.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: 65797836523174396050.png

O co prosisz: degradacje!!! i UB

Ten admin jeszcze sobie ułatwia gre i jako zombie nie moze gdzieś przejśc to przenika albo w trakcie gry sobie przenosi klocki co to ma być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 . skracam sobie nie raz jak jakiś gracz potrzebuje pomocy to mu pomagam i później muszę jakąś wejść do swojej kampy żeby zombie mnie nie tknęło i i nie przenoszę klocków tylko je chowam w ziemię ... ! ewentualnie ułatwiam kampe żeby zombie mogło wbić szybciej czyli przeszkodę usuwam . Jeśli chciałbyś wiedzieć to ja pilnuje porządku na tym serwerze ciągle na nim siedzę . jesteś nowym graczem początkującym na BaseBuilider wiec nie wiesz co i jak nawet kampy zbudować nie umiesz i mnie oskarżasz Pozdro ...

[ Dodano: 2014-06-14, 10:56 ]

@ dałem bana na 30 min żebyś więcej nie straszył !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPRINT po 1 sam naduzywasz admina tak jak tym vote co chwile na serwerze BialyMaMałego? itp BialyToCiota ITP masz szczescie ze nie zrobiłem ss tego i co 10 s dawałeś te vote i po 2 ciągle spamisz na serwerze np : @@ Kto celi nie wykonuje tego Sprint banuje i co 2 s to dajesz jak by gracz tego nie widzial raz na 30 s starczy a nie co 2 sekundy . Powinnieneś się ogarnąć sam na serwerze odróznieniu od ciebie to ja siedze na serwerze i pilnuje porządku tak jak ty byles se w tt nie pilnowałeś porządku tylko latales po mapce ciągle a inni se lamali regulamin i nic z tym nie robiłeś więc sam naduzywasz admina

Pozdro !

[ Dodano: 2014-06-14, 13:07 ]

a i podaj mi godziny robienia tych demek albo ssów bo ktoś od paru dni gra mi na koncie np wczoraj Boski napisal mi że dałem mu bana o 15-49 [mozna zobaczyć w AmxBans] a taka prawda była że mnie nie było na chacie ! i musze napisać do BlackDeada o zmianę hasła !

[ Dodano: 2014-06-14, 13:11 ]

to chyba jakieś jaja na tych ss Slapowałem cie bo uciekleś z kampy i biles zombie na ziemi ciągle i zebys przestal a ty ciągle ! i po 2 na tym aztec chowałem klocka i widać ze ty latasz nie ja ! i sam piszesz wywal to całkowicie czyli zebym wywalil klocka i teraz sam piszesz ze naduzywam ? mhm to chyba jest cos nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2014-06-14, 13:11 ]

to chyba jakieś jaja na tych ss Slapowałem cie bo uciekleś z kampy i biles zombie na ziemi ciągle i zebys przestal a ty ciągle ! i po 2 na tym aztec chowałem klocka i widać ze ty latasz nie ja ! i sam piszesz wywal to całkowicie czyli zebym wywalil klocka i teraz sam piszesz ze naduzywam ? mhm to chyba jest cos nie tak ...

ja uciekałem z kampy? Kurde :o To to chyba robiłem ssy jak mnie z tej kampy zrzuciłeś masz jakieś ssy, że robiłem vote? Bo ja nie pamiętam i nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...