Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

Kideys bedzie mój!!

Polecane posty

Obrazek z neta, słaby napis, w dodatku nie wtopiony i dodana tekstura rozjaśniająca w górnej części "pracy"

2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słabe ale fajny pomysł. Nie wiem czy z neta bo nie patrzyłem , nie szukałem specjalnie. Poprawić napis i będzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spr!Nt, chciał wiedzieć co o tym myślę, więc to napisałem. Miałem styczność z grafiką i wiem trochę coś o tym i napisałem z mojej perspektywy patrzenia na tą pracę. Tak, wszystko fajnie tylko mógł dodać, że jest to jego pierwsza praca lub początek z grafiką to bym to inaczej ocenił, dodał wskazów czy podał stronę z poradnikami do gimpa/PS'A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek z neta, słaby napis, w dodatku nie wtopiony i dodana tekstura rozjaśniająca w górnej części "pracy"

2/10

Dla Ciebie napis,aby był wtopiony musi być na nim 2414214 tekstur? ; o (niewtopiony* jak coś,już drugi raz Ci to piszę)

Skoro miałeś styczność z grafiką to pokaż kilka prac,bo moją galerię skrytykowałeś nie wiedząc podstaw o programach graficznych ;d

Co do pracy bardzo cienko ;p Napis nie pasuje do całokształtu,focal czyli pewnie chodzi o ten puchar źle zescalowany,oraz widać pixele w niektórych miejscach.Typo to masakra po co ten obrys? Kolorystycznie tu nic w spół nie gra.Polecam czytać poradniki na takim portalu jak DA ; ) Zacznij od łatwiejszych prac,a później sam coś twórz ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega się uczy dopiero. Skoro To jest jego pierwsza praca to i tak dobrze jak na pierwszy raz. Pablo Picasso też od razu nie malował pięknie :D. Chociaż wiem że porównywanie malarza na płótnie do malarza na kompie jest głupie ale zawsze jest to jakieś tam porównanie. Ćwicz dalej a z czasem będzie coraz lepiej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...