Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MKS

propozycja

Polecane posty

Siema, mam taki pomysł, żeby strzelanie Lodową kulą na początku rundy na resp przeciwnika było karalne banem( i żeby można było kule na resp np. po 10 sek). Ponieważ jak gra CT się na mapie de_rats_1337, to nie raz nie można wyjść z respa(lodówki) ponieważ ziomki z TT walą od razu kule na nasz resp, my nie zdążymy wyjść nawet z tej lodówki, bo zawsze się znajdzie jakiś delikwent co będzie blokował...I taka gra w CT jest bardzo wkurzająca...

Kiedyś grałem na identycznym jak ten PB i właśnie było tak, że jak ktoś da kule przed 10 sek po rozpoczęciu rundy to był ban.

Wypowiedzcie się na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

MKS, dobrze że napisałeś bo zapomniałem o tym jak robiłem regulamin ;) Thx i zaraz dodam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja uważam że to ma sens. To naprawdę jest denerwujące Black, że z respa się nie da wyjść! Ale jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie poniewaz gracz mks sam uzywa kuli przed 5 sec a po 2 to np mala mala wiocha tam rundy koncza sie 2 40 2 50 nawed czasami i co kuli sie nie uzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK to jest bardzo denerwujące , często się zdarza że chce się wyjść z respa ale jakiś noobek blokuje i nie da rady a zanim się wyjdzie to już się nie żyje :D i na koniec rundy jest sporo osób co puszczają kule i zabiją pół teamu a MKS jest jednym z nich wczoraj po 22 tak szalał , co chwile tak strzelał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CrEjZoL, Po 22 to ja na pewno nie grałem...

Jak każdy rzucał kule i mnie zabijali to ja też rzucałem... Właśnie dlatego pisze żeby taka zasada była w regulaminie wtedy nie będę już tak robił...

5 sek ? wolałbym 10, bo i tak zapewne nie zdążymy wyjść z tej lodówki bo jakiś ziomek będzie blokował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...