Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

Moze jakis sparing na serwie PB

Polecane posty

Mam fajną propozycje zrobic w jakis dzień najlepiej sobota/niedziela sparing 6 na 6 mapa wybierze H@ mozna dodać hasło na serwer i podać je uczestnikom. Jakieś 2 osoby będą kapitanami zbiorą sobie drużynę i wygrany team cos dostanie w nagrodę.

Taki konkurs regularnie by napewno przyciągną by graczy.

Pozdrawiam MastHer

P.S najlepiej zeby kapitanami było 2 mniej wiecej równych graczy.

NP. BoToOmega i PeReS lub JA i BloodyMen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za takim konkursem. Tylko czy to Only steam czy NS też może? I jak zapisać drużynę i te inne szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer dziekuje za wyróżnienie i jestem za :D!!!

[ Dodano: 2014-06-12, 16:47 ]

Black może założyć temat SPARING ZAPISY w tym temacie wszyscy zainteresowani ( STEAM ) będą pisać " ja chcę wziąć udział " potem odbędzie się losowanie 12 graczy którzy zostaną podzieleni. Co wy na to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BloodyMen, Nawet dobry pomysł tylko że wiesz dobrze jak by były też te Non Steam bo tak to aż tak dużo steam'ów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za różnica czy gra steam czy non steam? I potrzebny też byłby jakiś admin/sędzia który by pilnował porządku, żeby wszyscy grali uczciwie. Bo napewno by się ktoś znalazł kto by musiał się odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny.

Blacku co do twojego postu o graczach NS, moim zdaniem i tacy mogli by grać.

a co do samego sparingu to zrobić go w godzinach wieczornych kiedy jest mniej osób na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEADP00L, Ma rację dajmy też szansę gry ludziom którzy grają na NS . Oni też by chcieli na pewno pograć na takim sparingu. I jeszcze moja propozycja jest taka by w tym sparingu zagrali gracze vs admini. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Mega fajny pomysł z tym i MastHer dziex, że mnie tam dałeś i jeśli, to by przeszkadzało, że by grały ns ze steamami to można tak zrobić, że np w sobotę gra steam vs steam a w niedziele np ns vs ns :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdziecie kogoś kto weźmie się za organizacje serwera, będzie pilnował sparingów itp. spraw jestem na TAK.

Jednak nie przeciążajmy naszych H@ ponieważ mają wystarczająco dużo obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...