Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Podanie o Admina - Szyberek

Polecane posty

Nick:Szyberek

Imię: Adrian

Wiek: 15

Kontakt GG: 45110837

Znajomość AMXX: 6

Posiadasz sprawne micro: Tak

Czas spędzony na Serwerze: 140 godzin

Dlaczego chcesz być Adminem: Wróciłem po dłuższej przerwie na serwer i osobiście serce mi się kraja kiedy widzę jak serwer upadł.

Chce aby serwer wrócił do swojej poprzedniej formy, ale niestety z taką administracją serwer daleko nie zajdzie. ( nie mówie o wszystkich )

Czy będziesz płacić składki na Serwer (11,07zł sms): Tak

Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach:

1 reklama

2 reklama

3 reklama

4 reklama

5 reklama

Dodatkowo chciałbym podkreślić że byłem już tutaj zarówno strażnikiem jak Adminem.

Swoją prace wykonywałem dobrze, nie było na mnie żadnych skarg.

Zaprzeczając wszystkim plotką na serwerze JB, NIE ZOSTAŁEM ZDEGRADOWANY.

Uczestnicze również aktywnie w życiu serwera, o czym chyba wie każdy.

Poniżej zamieszczam linki do moich 2 poprzednich podań na serwerze Jailbreak.

1) Podanie o Straznika

2) Podanie o Admina

Jeśli nadal uważacie że nie jestem odpowiednią osobą na to stanowisko,

jestem skłonny zaprosić was do rozmowy na steam/gg/ts3 :).

Pozdrawiam, Szyberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak ;p

wiek sie podciagnie

ogolnie jestes lubiany

byles juz admem

ale nie zgodze sie z Chce aby serwer wrócił do swojej poprzedniej formy, ale niestety z taką administracją serwer daleko nie zajdzie. ( nie mówie o wszystkich )

kazdy popelnia bledy ale administracja jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniasz wszystko

Po wypowiedziach widzę że dobrze Tobie szło

Amx jak najbardziej

Jestem na OGROMNE TAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał tutaj MODERATORA na próbę, jednak zbytnio się nie nadawał. Po paru dniach odebraniu mu tą funkcję za zbyt szybkie nagradzanie warnami użytkowników. (może być podobnie z adminem,że zbyt błache powody do banowania będą).

Miał UBT, jednak także stracił. Miał warna i rozmawiał z Porobiony, że po świętach odrobi, jednak zachował się dziecinnie. W ogóle go nie było, a o odrobieniu warna mogliśmy zapomnieć.

Miał także ADMINA u nas i także już go nie posiada. Pewnie sam zrezygnował (nie opłacił). Niestety żadnych faktów nie znam.

Na forum dał się poznać jako ok użytkownik, jednak na sb widać, jaki z niego jeszcze troszkę dzieciak. Nie wydaję wyroków, ale nie mogłem sobie odmówić przedstawienia obiektywnych faktów z życia Szybierka na forum.

Ja ogólnie jestem na NIE, ale może PITER da ci szase,bo an forum spamujesz o JB, dajesz pomysły, chociaż jak dla nie 3/4 nietrafione są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ UP

Ustosunkuje się do Twojej wypowiedzi.

Sprawe z moderatorem wyjaśniałem już pare razy, po raz kolejny nie mam już siły - więc sobie to odpuszczam.

Sprawa odnośnie UBT - obiecałem że odrobię warny, jednak po prostu przestało zależeć mi na tej roli.

Nie widziałem najmniejszego sensu w ciągnięciu na siłe obowiązków które mnie już " nie cieszą ", po prostu postanowiłem po

świętach zrobić sobie małą przerwę od komputera i jakieś 2 warny mi w tym zbytnio nie przeszkadzały.

Nawiązując jeszcze do Twojej wypowiedzi odnośnie ADMINOWANIA, muszę Cię uświadomić że jesteś w błędzie - Cały czas mam dostęp do panelu admina na ONLY DD2.

EDT. Cinek - Czyli zachowałeś się jak dzieciak. Dostałeś i nagle źle ci z taką rangą. Tyle

@EDIT. Szyberek - Już wcześniej miałem wątpliwości, a przerwa po świętach było planowana dużo wcześniej. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na TAK

+ steam

+ amx

+/- wiek

+ aktywność na forum

+ aktywność na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniam zdanie i jestem na Tak.

-/+ Wiek

+ Aktywność na forum

+ Aktywność na serwerze

+ AMXX [Na admina tyle wystarczy]

+ Był już adminem i strażnikiem tego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje Tobie Neutral ale to z jednego powodu bo spełniasz wymogi ale ...

Powód neutrala: Nagle wracasz na serwer i od razu składasz podanie. Serwer wrócił od podajże 3 dni do sieci. Pograj jeszcze z troszkę i będę na tak :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam cie. Ogarniasz dajesz sobie radę :D. Nie trzeba więcej pisać bo już wszystko jest napisane wyżej. Jestem na Tak gratki. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko znamy się i wiem że ogarniasz jestem na Duże TAK często cie widuje na forum jak i na serverach więc jak najbardziej byś się nadawał na to stanowisko . Powodzenia życzę i miłego stacjonowania na stanowisku admina :D. Pozdrawiam Bl@deM@$ter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...