Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Try, last trial...

Polecane posty

- Wiek +15,
Spełnione za 17 dni będę miał 17.
- Doświadczenie,
Moim zdaniem mam spore doświadczenie, ale to niech oceni Master i Black.
- Minimum 100 postów na forum, 
Niestety nie mam, ale to jest głupi wymóg. Chyba nie chodzi o to aby spamować na forum...)
[code]- Staż w sieci minimum miesiąc,
:D
- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, 
Czekam na zdjęcie ostrzeżeń.
- Brak konfliktów z użytkownikami forum.
Nie szukam konfliktów na forum, ale nie którzy mają tu spine z byle powodu.
- Wysoka aktywność na forum.

Od teraz moja aktywność na pewno wzrośnie, poprawiłem wszystkie oceny, mam czas wolny, więc chce pomóc graczom, aby nie musieli tyle czekać na ub.

Imię Adam

Nick: TaMeR

Wiek: 16

Byłeś już w UnBan Team?: Tak

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: To zależy, gram też na serwerach, lecz jestem cały czas dostępny na gg - wystarczy napisać i dam.

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Adam. Jestem uczniem. Za 17 dni będę miał lat 17. Lubię grać na tej sieci, i mam nadzieję, że zostanę członkiem ubt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na tak, gdybyś ostatnio nie zmniejszył swojej aktywności na forum. Napraw ją i będę na tak. Przyczepiam się, ponieważ UnBanTeam musi być często na fourm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE.

Może i spełniasz większość, ale jednak nadal masz ostrzeżenie. Pisz podanie jak ich już nie będziesz miał. A po za tym wydaję mi się że dajemy radę w obecnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety , ale ja jestem na nie ;)

Wiadomo , że spełniasz prawie wszystkie wymagania na posadę UBTEAM , ale masz te ostrzeżenia nie potrzebne ;) A tak naprawdę teraz dajemy radę z obecnym składzie UBTEam ;)

Proszę nie kopiować mojego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE.

Może i spełniasz większość, ale jednak nadal masz ostrzeżenie. Pisz podanie jak ich już nie będziesz miał. A po za tym wydaję mi się że dajemy radę w obecnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team UBT daje rade teraz w tym składzie co jest obecnie . A ty masz 2 ostrzeżenia z którymi nie dostaniesz tej rangi . Jeszcze jak specjalnie odczekał równy miesiąc by złożyć podanie na UnBanTeam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nie ogarem i danie tobie jakiejś rangi jak dla mnie graniczy z totalnym brakiem połączenia z MÓZGOWNICĄ. Chyba nie muszę tłumaczyć dla czego NIE. Takim osobom powinno się zabraniać dożywotnie starać się o cokolwiek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mu dać szanse, większość sieci powinna już go znać :) .

Skoro obiecuje poprawe aktywnosci na forum mozna go przyjąć na próbe.

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie powodow nie musze dawac bo ci co sie o tb dowiedzieli to wiedza o co chodzi :)

Takim osobom powinno się zabraniać dożywotnie starać się o cokolwiek na forum.
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniasz wymogi choć nie do końca. Popraw aktywność na forum. Gdy by nie to ostrzeżenia to byłbym na tak no ale są one:(. Masz czas jeszcze być w UBT jak nie u nas to na innej sieci. Jestem na Nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze ubt ogarnia w tym skladzie jakim jest, nie potrzebuja pomocy. Takze masz ostrzezenie, powinienes napisac podanie jak bedzie ono zdjete. Jestem na nie, odczekaj minimum tak do wakacji i zloz podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mu dać szanse, większość sieci powinna już go znać :).

Skoro obiecuje poprawe aktywnosci na forum mozna go przyjąć na próbe.

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mówicie że ja jestem nie ogarnięty, a zobaczcie ci wy robicie! Rekrutacja jest otwarta - czyli jest nabór, a wy piszecie że daje sobie dobrze rade. Jak by dawało radę to by Black albo Porobiony zamknął by rekrutacje ale tego nie zrobili, więc szukają ludzi... Poza tym, napisałem w podaniu że ostrzeżenia zamierzam odpracować i je już odpracowałem... Zastanówcie się co wy piszecie bo naprawdę... Znając życie Cinek da mi ostrzeżenie bo mówię prawdę, przywykłem z tym już. Tyle ode mnie. Mam nadzieję że następne wypowiedzi będą sensowne bo pisać bezsensownie post to ...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dodatkowa odpowiedz

+1 warm dla ciebie za odpowiedz we własnym podaniu

Dodatkowo Porobiony już nie jest J@ tylko Master

Po drugie Team UBT daje niesamowicie sobie rade a takiego gościa i nie ogara nie potrzebujemy w szeregach UBT

Ja sam już mało robię w UBT bo np. KarQ daje niesamowicie radę i szybko daje UB , on robi niesamowitą robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mu dać szanse, większość sieci powinna już go znać :).

Skoro obiecuje poprawe aktywnosci na forum mozna go przyjąć na próbe.

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...