Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

iacobo

Skarga na administratora

Polecane posty

Witam. Zostałem zbanowany przez nowego administratora "Kiomka". Zbanowany zostałem za "kampienie na respie". Ok. Polecam kupić okulary, cokolwiek. Bana dostałem stojąc na galerii. Moja drużyna stała przy respawnie co najmniej 30 sekund co zostało zgłoszone administratorowi. Została zbanowana jedna osoba oraz ja. Za co? Za to że złożyłem skargę na "u@" ? Według mnie Kiomek nie zasługuje na administratora. Dziękuje , Pozdrawiam. ;) Zbanowany nick : N0.1 N0B0dY godzina około 18:40 10.06.14r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana na 5 minut za to ze siedziałeś do 1:05 do respie przed anarchia i kampiłeś na brame od anarchi zamiast biec na bs'a z paką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mogłeś się poczuć dotknięty tym banem ale kurde skarga o Bana na 5min za kampienie / cele Serio ? Nie mogłeś z nim pogadać jak by ci się skończył ten ban tylko odrazu aferę kręcisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skarga sluszna !! Kiomkek odkad ma admina palma mu jakas pierd***.

Jestem na respie z awp zostala mi minuta na zegarze slysze tuptanie z anarchi przeszedlem tam ubilem 3 i dostalem bana cele mapy !

Kiomek ogarnij troche bo zle zaczęłeś.

Banujesz polowe tt za cele mapy,nie ustalaj swoich zasad.

Paka musi byc tylko polozona na bs'ie ,a a ty nawet jak na bs jest paka banujesz awp na respie.

Minuta do konca czasu ,a ty juz banujesz za cele odczekaj moze troche.

Bo niedlugo ludzie nie bedą grac bo co 2 osoba dostaje bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się stałem przed anarchią, dlaczego? Patrzałem na czas ile moja drużyna będzie tu stała i marnowała naboje. Po 30 sekundach uznałem że to bez sensu więc poszedłem galą. Kto dostał bana? Ja, pomimo tego że poszedłem z paką na bsa a ktoś po za mną? Jedna osoba jak już pisałem.:) Dla mnie Kiomek powinien dostać okres próbny i powinien korzystać z funkcji administratora tylko w obecności innego np P3N3RA, Mario bądź hoocha. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie wszystko ładnie pięknie ale o 1 rzeczy zapomnieliście :oo dostosować się do wzoru :lol: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=8766 tu macie link ze wzorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d) Na serwerze gramy dynamicznie i wykonujemy cele mapy. Notoryczne kampienie na respie będzie karane wg taryfikatora.

n) Kampienie na respie (brak dynamicznej gry) - slapa, slay, kick, ban 5 min

Nie bylo mnie wtedy, oceniac nie chce, ale taki regulamin. Mozliwe, ze sie pospieszyl, albo widzial jak w poprzednich kampisz i dlatego Cie ukaral. Nie bede szukal winy ani po Twojej stronie, ani po stronie admina, bo mnie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Mario to nie ja kampiłem tylko mój team rozumiesz? I przez to rundy przegrywaliśmy. Ludzie nie rozumieją że w tej grze wygrywa Team Work każdy leci gdzieś w pizdu padnie i nawet info nie da. Denerwuje mnie to strasznie. Zawsze w jednym teamie są ludzie z którymi idzie zagrać jakąś akcje pogadać czy coś a trafiają się właśnie tacy co kampią nie wiedzą co się gdzie robi i gdzie się idzie a i tak banowani są Ci którzy próbują to wszystko ogarnąć. Dla mnie bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też zbyt pochopnie dostałem bana. Byłą sytuacja ze koleś miał pakę i był afk na respie. Czekałem aż ktoś go zabije lub kiknie i dostałem bana "nie wykonywanie celów mapy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli czekałeś na gościa, który był afk to mogłeś wcześniej napisać na u@ a nie czekać aż ktoś go zabije a przy okazji Ciebie bo Ty biedny czekasz na pake; (

@2xup

Skoro Twój team nie potrafi grać, próbuj grać sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Twój team nie potrafi grać, próbuj grać sam :D
ja tak robie , a skarga bez sensu 5 minut ? to minal ci ten ban zanim pewnie to napisales :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak skarga mogłem nawet nie dostać tego bana tylko zauważyć że administrator po prostu wstawia bany, bo nie wiem bo mu sie kurwa nudzi czy coś no to ludzie. A zostałem urażony tym że zostałem zbanowany, tak jak już wyżej pisałem bez powodu. Dla mnie należy mu dać okres próbny bo sobie chłopak nie radzi, nie tylko ja się na niego skarżę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy grałem z wami i o dziwo przeżyłem cała rundę :lol: wiec nie widziałem kto kampi lub tez nie wykonuje celów mapy ale tak jak wcześniej napisał Mario

Możliwe, ze się pospieszył, albo widział jak w poprzednich kampisz i dlatego Cie ukarał.
a możliwe ze nie wiedział ze wróciłeś z jakiegoś miejsca na mapie po pakę zobaczył ze stoisz na respie i dostałeś bana a ze się nie wyrobił do końca rundy dostałeś na początku 2 .

A tak odemnie jak już wyżej napisałem nie mogłeś z nim porozmawiać ? upomnieć go ? ze złe zrobił a jak by to nie pomogło wtedy napisać skargę a tu taka afera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze się pospieszył, albo widział jak w poprzednich kampisz i dlatego Cie ukarał.
mozliwe ze i tak bylo ale i tak ban dla mnie jest sluszny wkoncu jakas dyscyplina na serwie musi byc bo coraz wiecej osob zaczyna kampic na respie , nie mowie ze ja nie kampie ale nie jedna osoba i nie jeden admin widzial ze zostawalem sam na ilus tam ale byl powod ale jezeli od poczatku rundy tak jest ze dana osoba kampi to dla mnie 5min bana to za malo

Nauczycie sie wreszcie wykonywac cele mapy bo to kpina juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hades, Ma rację dyscyplina na serwie musi być. To obowiązuje do wykonywaniu celów mapy jak i używania kultury osobistej na każdym Naszym serwie. A to że ty sobie tam gdzieś siedziałeś to a to dostałeś bana na 5 min. Trzeba grać z życiem a nie czekać i kampić. Moim zdaniem słusznie dostałeś tego bana. :lol: A wgl po co robisz człowieku aferę o bana 5 minutowego stało ci się coś z tego powodu ? Po 5 minutach znów możesz wrócić i grać swoje :). To nie koniec świata co innego jak byś dostał dłuższego tego bana to byś skargę mógł napisać. Ale nie o taki coś. Zioom Ogarnij. PozdroO xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za hades jestem totalnie za banowaniem kamperów respowiczów itp. tylko tym musi się zająć ktoś ogarnięty. Bo ja dostałem tego bana niesłusznie. Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie róbmy już niepotrzebnego spamu i poczekajmy co na tę skargę powie opiekun serwera bo to i tak on ma ostateczny głos w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam :) A Tobie wolf polecam przeczyać jeszcze raz co napisałem bo najwidoczniej nie zrozumiałeśw jakiej okoliczności zostałem zbanowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...