Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Dodatkowo " obowiązki " dla władzy?

Polecane posty

Siemanko :).

Chciałbym aby administratorzy oraz strażnicy dostali dodatkowe małe obowiązki.

Mieliby oni zachęcać do Rejestrowania się na naszym forum, aktywnym wypowiadaniu się w podaniach/propozycjach czy skargach na adminów.

Dodatkowo mieliby oni informować o nowych Podaniach na strażnika/admina, propozycjach czy

podobnych sprawach typu konkursy, ogłoszenia.

Co sądzicie o tej propozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość strażników i kilku adminów nadużywa swoich uprawnień. Przydałoby się temu zwrócić oko, co do propozycji - jestem na tak. Strażnicy prócz grania, kick'owania i spamowania na y@ "hejkami" i "cześkami" nic innego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^up

Spokojnie, w najbliższym czasie poleci pare głów z tego co dzisiaj zauważyłem.

Mam nadzieje że dzięki temu sytuacja na serwerze sie ustabilizuje i znowu będziemy mieli

jeden z najlepszych serwerów jailbrek w Polsce :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę iż ta propozycja była by przyjemna dla tych co składają podania i informację hmm Jestem jak najbardziej na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, lecz można jeszcze coś takiego dodać, że jeśli ktoś nowy lub nowa zostaje strażnika lub Admina to H@ daje mu takie testy na serwerze, czyli takie pytania,jakie są komendy i inne rzeczy jakie są potrzebne oraz H@ sprawdza Admina lub strażnika przez ileś tam dni i jak się bardzo dobrze będzie sprawował jako Admin lub strażnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej oczywiste że Admini powinni starać wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej, jeśli ktoś to zaniedbuje, jest od tego dział skargi. Osób niekompetentnych nam nie trzeba.

Co do podań i tych innych, to raczej interes składającego nie adminów by on został przyjęty. Jeśli nie ma siły przebicia to mało kto się wypowie, ale ja nie liczę ile jest tak ile nie, patrzę po podaniu, spełnionych wymaganiach, to ładnie widać, nie wiadomo ilu wypowiedzi też nie trzeba.

Jak jest konkurs, jest odpowiedni do tego plugin i spamuje informacjami na Say. O to się nie musisz martwić. :)

Propozycja rozpatrzona.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...