Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Szyberek

Dodatkowo " obowiązki " dla władzy?

Recommended Posts

Siemanko :).

Chciałbym aby administratorzy oraz strażnicy dostali dodatkowe małe obowiązki.

Mieliby oni zachęcać do Rejestrowania się na naszym forum, aktywnym wypowiadaniu się w podaniach/propozycjach czy skargach na adminów.

Dodatkowo mieliby oni informować o nowych Podaniach na strażnika/admina, propozycjach czy

podobnych sprawach typu konkursy, ogłoszenia.

Co sądzicie o tej propozycji?

^up

Spokojnie, w najbliższym czasie poleci pare głów z tego co dzisiaj zauważyłem.

Mam nadzieje że dzięki temu sytuacja na serwerze sie ustabilizuje i znowu będziemy mieli

jeden z najlepszych serwerów jailbrek w Polsce :D.

Ja jestem na tak, lecz można jeszcze coś takiego dodać, że jeśli ktoś nowy lub nowa zostaje strażnika lub Admina to [email protected] daje mu takie testy na serwerze, czyli takie pytania,jakie są komendy i inne rzeczy jakie są potrzebne oraz [email protected] sprawdza Admina lub strażnika przez ileś tam dni i jak się bardzo dobrze będzie sprawował jako Admin lub strażnik.

To raczej oczywiste że Admini powinni starać wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej, jeśli ktoś to zaniedbuje, jest od tego dział skargi. Osób niekompetentnych nam nie trzeba.

Co do podań i tych innych, to raczej interes składającego nie adminów by on został przyjęty. Jeśli nie ma siły przebicia to mało kto się wypowie, ale ja nie liczę ile jest tak ile nie, patrzę po podaniu, spełnionych wymaganiach, to ładnie widać, nie wiadomo ilu wypowiedzi też nie trzeba.

Jak jest konkurs, jest odpowiedni do tego plugin i spamuje informacjami na Say. O to się nie musisz martwić. :)

Propozycja rozpatrzona.

#Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...