Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Rozwój Jailbreaka - Wspomóż nas!~

Polecane posty

Siemanko wszystkim :).

Starzy gracze Jailbreak'a dobrze wiedzą że poprzez zmiane adresu IP nasz serwer Jailbreak jest w dosyć opłakanym stanie - nawiązując do przeszłości.

Musimy jakoś rozbudować ten serwer, potrzebujemy do tego Waszej pomocy, również pieniężnej!

Pewnie większość z was będzie ciekawa do czego będą potrzebne nam pieniądze?

Wydatki przewidujemy na:

- Wykupienie reklamy na Wiaderku

- Zwiększenie ilości slotów

- Utrzymanie serwera ( prawdopodobnie nawet z tym możemy mieć problemy ).

Co każdy z osobna może robić, aby serwer się rozwijał?

1. Napewno musimy powiadomić wszystkich naszych starych/byłych stałych graczy o tym, ze zmieniliśmy IP serwera - nie wszyscy o tym wiedzą!

2. Możemy zacząć grać aktywniej niż aktualnie na naszym serwerze, aby ludzie zobaczyli że naprawde coś się u nas dzieje :)!

3. Zapraszajmy naszych znajomych grających w cs'a na serwer!

4. Namawiajmy graczy na serwerze do kupowania VIPÓW NA SERWERZE :) - Pamietajcie że aby kupić vipa kontaktujemy się z H@ na gadugadu ( 41667352 ).

5; Namawiajmy WSZYSTKICH STAŁYCH GRACZY aby rejestrowali się na forum i aktywnie wypowiadali się w dziale JailBreak!

6. !! Najważniejsza sprawa !!

Wspierajmy nasz serwer finansowo, namawiajmy do tego innych graczy!

Możemy robić to na 2 sposoby, Sms'em oraz przelewem!

Link do widgetu

http://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=OUEkrJMQHDsE4vn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem to co miałem, zachęcam wszystkich pozostałych do wysyłania sms-a nawet ze marne 5 złoty :)

Później wyślę jeszcze przelew 10 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek, Jest to dobry pomysł ale nie sądzę, że będą płacić, żeby więcej osób grało na serwie. Owszem może ktoś da te 5-10 zł ale mogą wysyłać np. znajomym, na innych serwach reklamować, udostępniać itp. Po 2 [JB] nie jest w opłakanym stanie nawiązując do przeszłości i nigdy nie był tak jak Ty to napisałeś :p , moim zdaniem jest fajnie rozkręcony. Jak chcesz wspomóc serwer to namawiaj do reklamowania, a nie, że inni wysyłają pieniądze i nic z tego nie mają :> Ja staram się reklamować jak tylko mogę. Finansowo mogę wspomóc, gdy naprawdę serwer będzie w opłakanym stanie ale na 100% nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynam myśleć o Tobie to na myśli mam tylko jedno :

93265527292585322633.png

1. Raczej nie z wszystkimi graczami był kontakt tak ,że ciężko będzie skołować starą ekipę , i tą lepszą , zanim się pojawiłeś na serwer :/

2. ŻE CO ?! JA SIĘ PYTAM ! Wczoraj , przedwczoraj ledwo co się dobiłem na serwer ,bo cały zapchany , tak że dzieje sie tam oj dzieje .

3. Nie wiem jak inni , ale ja polecam komu tylko mogę ;-)

4. Wynika jak byś był czyimś murzynem i ktoś Ci kazał kupować tego vipa , wiem , że to nie drogie , ale to sprawa graczy , a nie ,że im wmuszasz kupno , serwer na takich traci :/

5. W sumie to dużo stałych graczy tylko gra sobie , po co im to forum ? Nie przeżyją bez tego ?

6. Co do tego to nie mam zastrzeżeń

Ja Ciebie nie trawie człowieku , dołączasz na serwer , zostajesz strażnikiem , po czym adminem , rezygnujesz z niego , bo " ADMINISTRACJA JEST NIEOGARNIĘTA , to po kiego ja się pytam po co Ci znowu admin ? Może za niedługo poprosisz o odebranie admina , bo to nieogarnięci admini ? Według mnie do punku

Starzy gracze Jailbreak'a dobrze wiedzą że poprzez zmiane adresu IP nasz serwer Jailbreak jest w dosyć opłakanym stanie - nawiązując do przeszłości.
jest żałosna , jakoś do tej pory nikt nie miał jakiś zastrzeżeń , że serwer jest w opłakanym stanie , może przed zmianą IP serwa bywało troche mniej osób , ale teraz jest ich wystarczająco dużo , żeby mówić o tym , że serwer jest rozkręcony , odkąd przyszedłeś tylko płaczesz , że serwer sie rozpada , jest w oplakanym stanie , bywa malo osob . Może to dlatego , że Ty na nim grasz ? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym ? Bo chyba jako jedyny Ty dobijasz ten serwer . Z tego co mi pisałeś to hejtowałeś mnie na forum , nie ważne gdzie się wypowiem , co zrobie czy coś innego , bo to siedziałeś na serwerze pod innymi nickami . Wynika , że zachowałeś się jak ciota , kryjąc się przed innymi na serwerze na innym nicku . Pewnie zaczniesz mi tu na dole coś przewijać,że się z tym nie zgadzasz , to co napisalem jest TOTALNYM kłamstwem , bla bla , szczerze powiedziawszy nie chce Mi się tego czytać , inni gracze też polecą z hejtem , jako ,że dużo osób to dupolizy i konfidenty , a to że dostałeś range Admin , to ktoś musi sie podlizać . Pewnie teraz pomyślisz , że napisałem to ,bo skończył mi się Strażnik , i moge sobię pozwalać na więcej cisnąć po innych , ale to nieprawda , i tak i tak miałem to napisać ,ale to że mi się skończył strażnik to zwykły zbieg okoliczności :) Nie wiem jak inni gracze , ale ja jakoś straciłem apetyt do serwera jak zobaczyłem Cię znów na serwerze w dodatku w roli admina :(( , pewnie pisałbym tu jeszcze dłużej , ale już mi się nie chce wypisywać dłużej .

Postaram się jak moge ,żeby wspomóc serwer , chociaż jak to napisał xNeverBackDown

kazdy moze rzucic nawet te 3 zl
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co te spinanie 4 liter? Kolega chciał pomóc w moim imieniu a wy już doszukujecie się 2 dna. Rev dzięki za wpłatę, reszcie za ewentualne reklamowanie Serwera.

Temat do zamknięcia. Jail został odtworzony już chwile czasu temu. Kwestia finansów też ma się w miarę dobrze, myślę że nie upadniemy, co najwyżej hosting upadnie tak jak było z wcześniejszym JB. Zapraszam i życzę Wam miłej gry. ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...