Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BloodyMen

Banowanie

Polecane posty

Ostatnio zauważyłem w internecie takie wh jak wh + antySS ( poczytajcie o nim w necie , za dużo rozpisywania) dlatego pomyslałem nad tym aby zamiast robienia SS robić automatyczne demka gracza.

Nwm czy takie coś da się zrobić ale dobrze by było spróbować :)

Co wy na to ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest takie coś jak Anty ss ale to łatwo poznać kto tego używał. w zwykłych ss'ach screen ma nazwę mapy i numer a na screen z Anty ss ma zupełnie inną nazwę. A poza tym by kręcić każdemu graczowi z osobna demka to by zajęło to dużo czasu bo w między czasie może latać paru kakaowców z wh i jak tu to ogarnąć dla tego jest używane robienie ss'ów. Moim zdaniem kręcenie demek jest dobrym pomysłem ale to tylko na jednego typka natomiast ss'y są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o coś takiego, że admin idzie na specta i kręci tylko kręci to amx i daje mu bana wstaw demo na cs staraszkola o coś takiego mi chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wolfnh bo trochę wysiłku będzie :)

Tak jest takie coś jak Anty ss ale to łatwo poznać kto tego używał. w zwykłych ss'ach screen ma nazwę mapy i numer a na screen z Anty ss ma zupełnie inną nazwę. A poza tym by kręcić każdemu graczowi z osobna demka to by zajęło to dużo czasu bo w między czasie może latać paru kakaowców z wh i jak u to t dla tego jest używane robienie ss'ów. Moim zdaniem kręcenie demek jest dobrym pomysłem ale to tylko na jednego typka natomiast ss'y są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...